Brīvdienas Rīgā: mājdzīvnieku izstāde, Kareņina traģēdija un Šekspīrs flamenko stilā

21. Marts, 2019

Gaidāmajās brīvdienās tiek piedāvāta ļoti piesātināta izklaides programma. Tāpēc neaizmirstiet ieskatīties mūsu iknedēļas afišā, kurā esam apkopojuši interesantākos pasākumus, kurus jūs varat apmeklēt kopā ar…


1.Ar visu ģimeni

Pavasara saulgriežu svinības

Foto: publicitātes

23. martā no plkst. 13.00 līdz 16.00 Līvu laukumā noritēs Lielās dienas svinības. Apmeklētājus sagaida šūpošanās šūpolēs, lieldienu dziesmas, olu krāsošana, ripināšana un sišana, un dejas. Svētkus rīko Latvijas Folkloras biedrība un tajos tradicionāli piedalās Rīgas folkloras ansambļi.

KUR? Līvu laukums

CIK? Ieeja bez maksas

Mājdzīvnieku izstāde Pet Expo

23. un 24. martā Ķīpsalas izstāžu hallē noritēs Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “Pet Expo”. Izstādē būs apskatāmi dažādi dzīvnieki – kaķi, suņi, grauzēji, putni, un citi. Divās izstādes dienās par labākā suņa titulu Ķīpsalā sacentīsies gandrīz 4000 pārstāvji no 236 šķirnēm un 16 valstīm. Kaķu cienītāji abas izstādes dienas varēs sekot līdzi vairāk kā 400 kaķu sacensībām. Tāpat starp 34 šķirnēm būs sastopamas Latvijā reti sastopamas.

KUR? Ķīpsalas iela 8

CIK? 3,50-13 eiro

Sporta deju sacensības “Mirada Cup”

23. – 24. martā Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” noritēs starptautiskās sporta deju sacīkstes “Mirada Cup 2019”, kurās piedalīsies dejotāji no dažādām valstīm.

KUR? Ziemeļblāzmas iela 36

CIK? 10 eiro

Teātra izrāde “Kā kļūt par varoni?”

Foto: publicitātes

23. martā bērnus un viņu vecākus aicina uz izrādi “Kā kļūt par varoni?”. Mazajiem trušiem ir apnicis baidīties un drebēt kā apšu lapām. Viņi ir nolēmuši kļūt par varoņiem. Bet kā to izdarīt? Un vai viegli par tādu kļūt? Pasākums paredzēts pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

KUR? Duntes iela 19a

CIK? 10 eiro

Kalnciema kvartāla tirgus

Kalnciema kvartāla tirdziņos katru sestdienu latviešu zemnieki piedāvā pircējiem vietējos gardumus, bet amatnieki – unikālus izstrādājumus. Bērni var piedalīties Bezmaksas radošajās darbnīcās un vizināties raibā karuselī. Tirgus ir tematiski piemērots sezonas aktuālajiem svētkiem un tā laikā norit koncerti, bērnu grāmatu atklāšanas, izstādes, brīvdabas izrādes un citi pasākumi.

KUR? Kalnciema iela 35

CIK? Ieeja bez maksas  

Bērnu kulinārijas meistarklase

Foto: publicitātes

24. martā Spīķeru kvartālā noritēs bērnu kulinārā meistarklase. Kopā ar studijas Culinarium šefpavāru Māri Pravaini bērni gatavos vistas žiljēnu ar sēnēm un sieru, mājas trifeles un piena kokteili ar ābolu sulu un ingveru. Dalības maksā iekļauti visi nepieciešamie produkti un materiāli. Nepieciešams iepriekšējs pieraksts – pieteikums jāsūta uz elektronisko pastu culinarium@inbox.lv vai jāzvana pa tālruni 26379408. Vietu skaits – ierobežots.

KUR? Maskavas iela 12, k-1

CIK? 20 eiro  

Izrāde pusaudžiem “Brīnumu laiks”

27. martā VEF Kultūras pilī būs skatāma izrāde “Brīnumu laiks”, kas radīta pēc dāņu autora Kima Fupca Okesona darba motīviem. Izrāde vēsta par to, cik vienkāršajam pusaudzim Denisam ir grūti sadzīvot ar to, ka šķiet, ka visa pasaule ir sazvērējusies pret tevi. Un tad Deniss iegūst burvju dāvanu, taču ar vienu nosacījumu…

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 4-13 eiro

Interaktīvā izstāde “Dzīvās sistēmas”

Foto: publicitātes

No 25. janvāra tirdzniecības centrā “Elkor” apskatāma interaktīva izstāde “Dzīvās sistēmas”. Tā ir unikāla izstāde, kurā tiešā nozīmē varēs pieskarties sarežģītākajiem objektiem dabā – dažādiem dzīviem organismiem. 60 interaktīvi eksponāti ļaus saprast un izjust, kā izveidots viss dzīvais.

KUR? Brīvības gatve 201

CIK? 6-35 eiro

2.Ar draugiem

Festivāla Austrasdienas koncerts

23. martā Anglikāņu baznīcā noritēs festivāla “Austrasdienas” koncerts, kas veltīts slavenajai dziesminiecei Austrai Pumpurai. Izskanēs viņas sastādīta koncertprogramma, kurā izskanēs Imanta Kalniņa dziesmas, kuras izpildīs viņas skolēni un pēcteči – Austrasbērni.

KUR? Anglikāņu iela 2

CIK? 5 eiro

Ballīte ar projektu “666”

Foto: publicitātes

23. martā klubā Coyote Fly uzstāsies vācu grupa “666”, kas iekarojusi deju dziesmu topus 21. gadsimta sākumā. Savulaik grupa bijusi ļoti atpazīstama daudzās pasaules valstīs. Kopā ar ATB, Scooter un Brooklyn Bounce, “666” ir viena no slavenākajām vācu grupām, kas rada deju mūziku.

KUR? Tērbatas iela 2

CIK? 10 eiro  

Cīņas šovs “LNK Fight Night”

23. martā Arēnā Rīga noritēs cīņas šovs “LNK Fight Night 11”. Tās ir profesionālas boksa, kikboksa un MMA cīņas ar labāko Latvijas cīnītāju – Ričarda Bolotņika, Kaspara Kambalas, Nikolaja Grišuņina, Andreja Pokumeiko, Jevgēnija Aleksejeva, Mārča Grunduļa, Nikitas Smirnova, un citu, piedalīšanos. Tāpat skatītājus sagaida gaismas un go-go dejotāju šovs, kā arī ringa meitenes.

KUR? Skanstes iela 21

CIK? 13-157 eiro

Madara Kalniņa autorkoncerts

Foto: publicitātes

26. martā VEF Kultūras pilī noritēs slavenā mūziķa, komponista, aranžētāja un pedagoga Madara Kalniņa autorkoncerts. Mākslinieks 18. martā atzīmējis savu 55. jubileju. Koncertā izskanēs jubilāra kompozīcijas un vairāki pirmatskaņojumi.

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 10-18 eiro

Ģitārista – virtuoza Didula koncerts

28. martā Rīgas Kongresu namā noritēs kolektīva “Didula” koncerts, kurā piedalīsies arī kamerorķestris. Didula ir komponists un tāda paša nosaukuma grupas līderis – koncertā tiks piedāvāta programma “Pasaules mūzika”, kurā tiks izpildīta “new age”, folka, roka un etniskā mūzika, kā arī akustiskās balādes.

KUR? Kr. Valdemāra iela 5

CIK? 18-41 eiro

Improvizācijas teātra priekšnesums

Foto:

29. martā VEF Kvartāla kamerzālē uzstāsies improvizācijas grupa “Gandrīz draugi”. Šoreiz viņi “portretēs” pirmā aprīļa jokus, izspēlējot tos uz skatuves. Un tie noteikti nebūs “Tev mugura balta!”.

KUR? Ieriķu iela 5a

CIK? 12 eiro

Repera “Basta” koncerts

29. martā Arēnā Rīga uzstāsies slavenais krievu repa mākslinieks Basta (Vasilijs Vakuļenko) – viens no galvenajiem šī mūzikas žanra pārstāvjiem Krievijas mūzikā.

KUR? Skanstes iela 21

CIK? 31-51 eiro

3.Ar otro pusīti

Deju priekšnesums “Leģenda par Romeo un Džuljetu”

Foto: publicitātes

24. martā uz VEF Kultūras pils skatuves ar muzikālu izrādi “Leģenda par Romeo un Džuljetu” uzstāsies Spānijas Nacionālais deju teātris “Flamenco Live”. Tas ir pilnīgi jauns un negaidīts skatījums uz slaveno Šekspīra lugu – leģendārais mīlas stāsts tiek stāstīts kaislīgo spāņu deju valodā.

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 10-25 eiro

Muzikāli poētisks vakars “Meitene kafejnīcā”

24. martā Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī Raimonds Pauls piedāvā programmu “Meitene kafejnīcā”. Tā ir Raimonda Paula muzikāla fantāzija ar Austras Skujiņas (1909 - 1932) dzeju. Tieši Pauls teātrim piedāvājis šāda muzikāli literāra vakara ideju. Dziesmas ar Austras Skujiņas vārdiem izpilda Veronika Plotiņikova.

KUR? Kaļķu iela 16

CIK? 10,50-20 eiro

Šovs Original Enigma Voices

Foto: publicitātes

25. martā pasaules tūres ietvaros Kongresu namā uzstāsies projekta “Enigma” oriģinālā sastāva dalībnieki - Endrjū Donalds, Angel X un Fox Lima. Divu stundu garajā programmā iekļauta lielākā daļa Enigma populārās dziesmas – sākot ar The Rivers of Belief no debijas albuma MCMXC A.D., līdz pat kompozīcijai Amen, kas iekļauta grupas pēdējā albumā – The Fall of a Rebel Angel.

KUR? Kr. Valdemāra iela 5

CIK? 40-75 eiro

Raimonda Paula un Daumanta Kalniņa koncerts

27. martā Mūzikas namā “Daile” uzstāsies komponists un mūziķis Raimonds Pauls un izpildītājs Daumants Kalniņš. Pirmajā koncerta daļā izskanēs dziesmas ar Ineses Zanderes vārdiem no jaunā cikla, otrajā – dziesmas ar latviešu dzejnieku vārdiem. Koncertā piedalīsies stīgu orķestris Kaspara Adamsona vadībā un mūziķi Raimonds Macats, Oskars Sproģis un Artis Orubs.

KUR? Kr. Barona iela 31

CIK? 15-35 eiro

Orķestra Tango Spleen koncerts

Foto: publicitātes

29. martā Rīgas Latviešu biedrības namā uzstāsies Argentīnas tango orķestris “Tango Spleen” (Itālija). Tāpat savu redzējumu tango improvizācijā sniegs četri profesionāli dejotāji - Skirmante Gineite (Lietuva), Margita Antonova (Latvija), Andrea Dedó (Itālija) un Akin Gokkaya (Turcija).

KUR? Merķeļa iela 13

CIK? 12-35 eiro

4.Ar nemirstošas klasikas cienītājiem

Koncerts “No solo līdz kvartetam”

23. martā Latvijas Nacionālās operas Beletāžas zālē noritēs kamermūzikas koncerts “No solo līdz kvartetam” ar Lauras Teivānes (soprāns), Sabīnes Krilovas (mecosoprāns), Jura Vizbuļa (tenors), Kalvja Kalniņa (baritons) un pianistu Ilzes Ozoliņas un Veronikas Zubairovas piedalīšanos. Programmā – Ferenca Lista un Johannesa Brāma skaņdarbi.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 10 eiro

RTU Studentu pūtēju orķestra koncerts

Foto: publicitātes

23. martā Lielajā ģildē ar jubilejas koncertu uzstāsies Rīgas tehniskās universitātes Studentu pūtēju orķestris. Tāpat koncertā piedalīsies RTU vīru koris “Gaudeamus”, RTU jauktais koris “Vivere”, saksofonists Oskars Petrausks un Gitas Ūdres deju grupa.

KUR? Amatu iela 6

CIK? 3-7 eiro

Opera „Traviata”

24. martā Latvijas Nacionālajā operā – opermūzikas klasika – Džuzepes Verdi „Traviata”. Kurtizāne Violeta netic īstai mīlestībai. Taču tad viņa satiek jauno, kaislīgo Alfredo. Mīlētāju laimei nav lemts ilgs mūžs – viņiem pretī stājas visa sabiedrība ar tās liekulīgajiem morāles standartiem un Violetas traģiskā slimība... Iestudējuma darbība notiek Parīzē 20. gadsimta 50. gados.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 7-33 eiro

Kamermūzikas vakars “Bahs un vārds”

Foto: publicitātes

24. martā Mencendorfa nams aicina uz kamermūzikas vakaru ar mūziķu Aigas Sprindžas (cimbala) un Oskara Bokanova (kontrabass), kā arī aktiera Viļa Daudziņa piedalīšanos. Vakara programmā izskanēs Baha mūzika ar netipiskiem instrumentiem – cimbalu un kontrabasu, kā arī noritēs Halīla Džibrāna darbu lasījumi.

KUR? Grēcinieku iela 18

CIK? 7-10 eiro

Balets „Bajadēra”

27. martā Latvijas Nacionālajā operā – baleta uzvedums „Bajadēra” ar Ludviga Minkusa mūziku un Mariusa Petipā horeogrāfiju. Izrāde LNO pirmo reizi uzvesta 2012. gadā. Ar horeogrāfiski sarežģīto uzvedumu, kas no māksliniekiem pieprasa visaugstāko tehnisko un māksliniecisko meistarību, ir aizņemta gandrīz visa baleta trupa. Uzvedums ir romantisks stāsts par tempļa dejotāju, graciozo bajadēru Nikiju. Viņas mīlestība pret drosmīgo karotāju Soloru iet bojā izšķērdīgajā austrumu galmā, kur kaislības un intrigas dzeļ nāvējošāk par indīgām čūskām.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 5-30 eiro

Koncerts “Bahs – pazīstamais un nepazīstamais”

Foto: publicitātes

27. martā Rīgas Domā noritēs ērģeļmūzikas koncerts “Bahs – pazīstamais un nepazīstamais”, kurā piedalīsies ērģelnieki Ilze Barlo un Aivars Kalējs. Programmā – Johana Sebastiana Baha mūzika.

KUR? Herdera laukums 6

CIK? 10-20 eiro

Koncerts “Ebreju dzīve, pagātnes portreti”

27. martā VEF Kultūras pils Kamerzālē cikla “Come Prima” ietvaros uzstāsies duets MazikDuo no Spānijas. Koncertā “Ebreju dzīve, pagātnes portreti”, kuru vadīs muzikologs Boriss Avramecs, izskanēs Olivjē Mesiāna, Mečislava Veinberga, Marsela Zaurera, Ernesta Bloha, Pola Šenfelda darbi. Klasiskās mūzikas un Klezmera programma apvienos abus mūzikas žanrus vienotā stāstījumā par mūsdienu ebreju kopienas vēsturi.

KUR? Ropažu iela 2

CIK? 10 eiro

Opera “Izvirtības hronika”

Foto: publicitātes

28. martā Latvijas Nacionālā opera piedāvā Igora Stravinska operas uzvedumu “Izvirtības hronika”. Opera pirmo reizi iestudēti 1951. gadā uz Teatro La Fenice skatuves Venēcijā. Pieņemts uzskatīt, ka Stravinskis iedvesmojies no angļu mākslinieka Viljama Hogārta astoņām morālistiskām gleznām, kuru izstāde noritēja 1947. gadā Čikāgā. LNO šī opera ir iestudēta pirmo reizi.

KUR? Aspazijas bulvāris 3

CIK? 5-30 eiro

5.Ar draugu – teātra cienītāju

Eksperimentāla izrāde “Piramīda”

23. martā Dirty Deal Teatro piedāvā eksperimentālu izrādi “Piramīda”, kuras dalībnieki iesaistīsies savdabīgā terapeitiskā “ceļojumā”, lai izpētītu savu psiholoģisko un fizisko vajadzību līmeni ar dzirdes, smaržu, pieskārienu un garšas sajūtas palīdzību, taču neizmantojot redzi.

KUR? Talsu iela 1

CIK? 12 eiro

Izrāde “Kareņins”

Foto: publicitātes

29. martā Dailes teātrī noritēs izrādes “Kareņins” pirmizrāde. Izrāde veidota, balstoties uz Vasīlija Sigareva lugu, kas savukārt balstīta uz Ļeva Tolstoja romāna “Anna Kareņina” motīviem. Šajā izrādē stāsts tiks parādīts no maldinātā Annas vīra skatu punkta. Vīrieša drāma, viņa vientulība un sāpes, nevajadzības un nevarības sajūta, sarūgtinājums un iekšējais nemiers – nebeidzamu dvēseles moku elle.

KUR? Brīvības iela 75

CIK? 5-22 eiro

6.Ar tiem, kuri mīl mākslu un vēsturi

Daiņa Trumpja izstāde “Nojauta”

29. marta līdz 21. aprīlim Rīgas mākslas telpā apskatāma lietuviešu mākslinieka Daiņa Trumpja izstāde. Trumpis ir viens no slavenākajiem mūsdienu konceptuālās mākslas pārstāvjiem Lietuvā. Izstādi nevar saukt par ekspozīciju klasiskā šī vārda izpratnē. Par gleznu kalpo visa izstāžu zāles telpa, kurā ikkatrs elements, krāsas laukums vai drāts gabals ietilpst kopējā kompozīcijā tā, lai tas izskatītos kā triepiens vai švīka.

KUR? Kungu iela 3

CIK? 2,50 – 5 eiro

Izstāde “Jāzepa Pīgožņa balva Latvijas ainavu glezniecībā”

Foto: publicitātes

No 20. marta līdz 21. aprīlim Sv. Pētera baznīcā ir apskatāma izstāde “Jāzepa Pīgožņa balva Latvijas ainavu glezniecībā”. Mākslinieks Jāzeps Pīgoznis (1934-2014) ir viens no slavenākajiem latviešu ainavu gleznotājiem, kura darbos Latvijas daba tiek atainota visā tās krāšņumā un dažādībā. J. Pīgožņa balva izveidota 2015. gadā, lai uzsvērtu ainavu glezniecības lomu mūsdienu mākslā. Izstādē Sv. Pētera baznīcā apskatāmi labākie šī žanra darbi, kurus radījuši latviešu XXI gadsimta gleznotāji.

KUR? Skārņu iela 19

CIK? 1-3 eiro

Līgas Skariņas personālizstāde “Viena forma”

No 8. marta līdz 12. maija Rīgas porcelāna muzejā būs apskatāma Līgas Skariņas darbu izstāde. Līga Skariņa porcelānā un citos keramikas materiālos strādā ne vien ar jutīgu virsmas apstrādi, bet arī gaismu. Līga Skariņa ilgus gadus strādā par pasniedzēju Latvijas Mākslas akadēmijas Keramikas katedrā, savās kompozīcijās ietver ažūru elementu ritmus, kā arī abstraktus un stilizētus tēlus.

KUR? Kalēju iela 9/11

CIK? 1-2,50 eiro

Lidijas Auzas izstāde - retrospekcija

Foto: publicitātes

No 15. marta līdz 19. maijam izstāžu zālē “Arsenāls” noritēs mākslinieces Lidijas Auzas darbu izstāde – retrospekcija. Lidijas Auzas mākslinieciskais kods ir krāsas un faktūra, darba tēma un tā vizuālais risinājums rodas vienlaicīgi. Nereti māksliniece apvieno krāsas ar neparastiem materiāliem – metāla skaidām, spirālēm, plastmasas vāciņiem, zvejas tīkliem un spoguļa lauskām, utt.

KUR? Torņa iela 1

CIK? 1,50-3,50 eiro

Izstāde “Prieka gēns”

No 13. marta līdz 13. aprīlim galerijā “Daugava” noritēs mākslinieka Kaspara Zariņa personālizstāde “Prieka gēns”. Šai izstādei gleznotājs ir apkopojis abstraktus eļļas darbus uz audekla, turpinot ideju par Prieka gēnu. Mākslinieks glezno abstrakciju, kas beigu beigās kļūst par dzīvu realitāti un ir taustāma savā vieliskumā.

KUR? Ausekļa iela 1

CIK? Bezmaksas

Izstāde “Pasaules malā”

Foto: publicitātes

No 16. februāra līdz 31. martam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenās ēkas 4. stāva izstāžu zālēs ciklā “Paaudze” būs skatāma Henrija Klēbaha gleznu izstāde “Pasaules malā”, kas tapusi sadarbībā ar māksliniekiem Artūru Arni un Lieni Mackus. Henrijs Klēbahs ir pazīstams kā pilsētu, lauku un skarbo ziemeļu ainavu gleznotājs. Aktualizējot vecmeistara radošo sniegumu, kā arī atzīmējot Klēbaha deviņdesmit gadu jubileju, ir tapusi dialoga formāta izstāde, ļaujot pagātnes mantojumam sintezēties ar mūsdienu mākslinieku redzējumu. Izstādē, kuras nosaukums ir aizlienēts no Henrija Klēbaha 1971. gadā tapušā darba “Pasaules malā”, būs pārsvarā skatāmas 20. gadsimta 60. un 70. gados radītas monumentālās ziemas ainavas, kā arī liriskāki pilsētu skati.

KUR? J. Rozentāla laukums 1

CIK? 2-6 eiro

Izstāde “The Weather Diaries / Laika zīmju pieraksti”

No 7. februāra līdz 31. martam Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā viesosies izstāde “The Weather Diaries / Laika zīmju pieraksti”, piedāvājot ziemeļu dabas skaistuma un skarbo laikapstākļu iedvesmotu Islandes, Grenlandes un Fēru salu mākslinieku skatījumu uz mūsdienu modi. Izstāde ir tālu no tradicionālās modes pasaules ar tai raksturīgajām sezonālajām tendencēm. Ekspozīcija aktualizē jautājumu par mākslinieka radošumu un faktoriem, kas to ietekmē – kultūras identitāte, tradīcijas, vide, dabas ainava, laikapstākļi, kā arī Ziemeļvalstu inovatīvā pieredze ilgtspējīgas modes radīšanā, izmantojot vietējos resursus. Projekta ietvaros apmeklētājiem būs iespēja tikties ar dažiem no izstādē pārstāvētajiem māksliniekiem.

KUR? Skārņu iela 10

CIK? 1-5 eiro

Izstāde “Līdzsvara laiks”

Foto: publicitātes

No 7. marta līdz 13. aprīlim galerijā “MuseumLV” noritēs Dmitrija Lavrentjeva personālizstāde “Līdzsvara laiks”. Ekspozīcija iepazīstinās ar darbiem, kas uzgleznoti laikā no 2014. līdz 2019. gadam. Dmitrijs Lavrentjevs strādā glezniecības, grafikas un tēlniecības jomās, bieži izmanto neparastus materiālus un pievēršas Latvijā neparastajai ekspresionisma estētikai.

KUR? A. Pumpura iela 2

CIK? Bezmaksas

Izstāde “Johanam Valteram - 150”

No 22. februāra līdz 14. aprīlim Rīgas jūgendstila centra muzejā izstādītas mākslinieka Johana Valtera gleznas restaurētā XX gadsimta sākuma interjerā. Izstādes temats ir mūzika – mājas koncerti, muzicēšana kopā ar draugiem. Muzikālie motīvi pavadījuši mākslinieku visas dzīves garumā. Izstādē apskatāmi mākslas darbi no privātajām kolekcijām un citiem muzejiem.

KUR? Alberta iela 12

CIK? 3-5 eiro

Izstāde “Brīvības šiks”

Foto: publicitātes

Līdz 21. aprīlim Modes muzejā apskatāma izstāde, ko kopīgi rīkojis muzejs, Aleksandra Vasiļjeva fonda sadarbībā, piedaloties Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejam. Tā aptver laikposmu no 1912. līdz 1924. gadam. Izstādē apskatāmi tērpi, aksesuāri un mēbeles no ietekmīgiem šī perioda modes namiem un dizaineriem: luksusa klases modes nami kā “Worth”, “Cheruit” un  “Redfern” pārstāv klasisku, aristokrātisku greznību; izcilais kuturjē Pols Puarē aizraujas ar antīko kultūru un Austrumiem; Žanna Lanvēna un māsas Kallo ir spožas sava laika modes dizaineres un veiksmīgas uzņēmējas.

KUR? Grēcinieku iela 24-1

CIK? 5-7 eiro