Botāniskais dārzs aicina uz "Krāsainu pastaigu maģiskā pasakā" (FOTO)

9. Decembris, 2019

Ar saukli “Krāsaina pastaiga maģiskā pasakā” Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā līdz 5. janvārim tiks atvērts Ziemas Gaismas dārzs – teju 20 Latvijas gaismu mākslinieki pārvērtīs LU Botānisko dārzu par maģisku gaismas pasauli.


“Mijiedarbojoties dabai un cilvēkam, ir radīts pasākums, kas aizvedīs apmeklētājus neparastā piedzīvojumā un ļaus atpūsties no ikdienas steigas. Priecājamies, ka tas notiks tieši pie mums - vienā no zaļākajām Rīgas vietām - Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā! Ziemas Gaismas dārzs ir lieliska vieta, kur noķert tuvojošos svētku sajūtu gan lielam, gan mazam, tāpēc gaidīsim ciemos ikvienu!” aicina LU Botāniskā dārza direktors Uldis Kondratovičs

“Ziemas Gaismas dārzs” būs pieejams skatītājiem Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Kandavas ielā 2, Rīgā, katru vakaru no plkst. plkst. 17.00 līdz plkst. 22.00.

24. un 31. decembrī Ziemas Gaismas dārzs būs slēgts.

Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Servisa” kasēs un interneta veikalā, kā arī pie ieejas Ziemas Gaismas dārzā.

Biļešu cena 5 eiro, bērniem līdz 6 gadu vecumam – ieeja bez maksas. LU studentiem un darbiniekiem 20% atlaide biļetēm iepriekšpārdošanā. Atlaides biļetes derīgas, pie ieejas uzrādot derīgu LU studenta vai darbinieka apliecību, biļetes ar atlaidi pie ieejas nav iespējams iegādāties. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas "Biļešu servisa" kasēs, ievadot kodu "LU100".

LU Botāniskā dārza abonementi un ielūgumi, kā arī citas atlaides (t.sk. bezmaksas ieejas) uz Ziemas Gaismas dārzu neattiecas.

Vairāk informācijas

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv

Foto: Riga.lv