Bolderājas karjerā ielūzt apvidus auto

6. Februāris

Šorīt Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu apvidus automašīnu, kura uzbraukusi uz Bolderājas karjera ledus un ielūzusi ūdenī. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža apstākļu pārbaudīšanai.


Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, sastapa divus vīriešus, kuri no ielūzušās automašīnas jau bija izkļuvuši ārā. Neviena no personām cietusi nebija. Kungi paskaidroja, ka autovadītājs neilgi pirms policijas ierašanās devies pēc palīdzības, lai automašīnu izvilktu no ūdens.

Par notikušo pieņemtas liecības un uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par atrašanos uz ledus ar mehāniskajiem transportlīdzekļiem.

Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk