Bolderāja aicina uz svētkiem 2. jūnijā

29. Maijs, 2018

2. jūnijā Bolderājā noritēs svētki, kas veltīti Latvijas simtgadei un Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai.


Svētku pasākumi tiks sadalīti salās un saliņās, kas savienotas takām. Katrā no šīm salām apmeklētājus sagaidīs kaut kas interesants - radošās darbnīcas, drošības nodarbības ar policistiem un glābējiem, spēles un daudz kas cits.

Svētki noritēs no plkst. 11.00 līdz 20.00, atklāšana noritēs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas dārzā.

  • MŪZIKAS UN MĀKSLAS SALA atradīsies pie Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas un tajā visas dienas garumā norisināsies Latvijas jauniešu mūzikas grupu festivāls/konkurss „Boldsound”, kā arī notiks skolas mākslas pedagogu vadītas Radošās darbnīcas.
  • EKO SALĀ apvienosies Rīgas 19. vidusskola un Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja”. Abu šo iestāžu apvienotie pasākumi – Bērnu un jauniešu centra koncerts un Eko skolas radošās darbnīcas notiks skolas dārzā.
  • VĒSTURES UN DROŠĪBAS SALIŅU saimnieki ir Rīgas 33. vidusskola, kas piedāvās skolas muzeja apmeklējumu gida vadībā, kurā var iepazīties ne tikai ar skolas, bet arī ar visas apkaimes vēsturi, savukārt, skolas sporta laukumā, skolas Ugunsdzēsēju pulciņam sadarbojoties ar ugunsdzēsējiem un policistiem, būs dažādas aktivitātes, kas demonstrēs, kā rīkoties dažādās ārkārtas situācijās.
  • BĒRNU SALIŅA atradīsies Bērnu un jauniešu centrā ”Bolderāja”, kur interaktīvā izstādē un spēlē varēs iepazīties ar īpašām un nozīmīgām personībām, kuras ir dzīvojušas Bolderājā vai Daugavgrīvā, uzzināt viņu dzīvesstāstus.
  • SPORTA SALAS norises notiks Daugavgrīvas vidusskolas stadionā. Svētku apmeklētāji varēs piedalīties ”Sporto Rīga” treniņā, izmēģināt savu precizitāti futbolā un florbolā, pārvarēt šķēršļu joslu.
  • DROŠĪBAS SALAS notikumus veidos Latvijas Jūras akadēmija pretīm Bolderājas cietoksnim. Būs iespēja siet jūras mezglus, iepazīties ar jūras karogiem un to nozīmi, vērot LJA audzēkņu paraugdemonstrējumus dzīvības glābšanā.
  • VĒSTURES SALA būs Bolderājas bibliotēkas telpas, dārzs un vietējā apkaime. Bibliotēkas darbinieki piedāvās gida vadītas ekskursijas pa Bolderāju, iepazīstot Bolderājas vecās ēkas un to vēsturi, apkaimes vēsturisko foto izstādi un iespēju iepazīties ar projektu ”Bolderājas stāsti”.