Bieži slimojat? Izmēģiniet sāls istabu!

7. Decembris, 2017

Ziemas mēnešos, dažādu vīrusu un baktēriju laikā, kad cilvēkus piemeklē veselības likstas, svarīgi ir domāt par imunitāti stiprinošajiem pasākumiem. Rīgas 1.slimnīcas speciālisti, iesaka apmeklēt sāls istabu.


Sāls iznīcina uz gļotādas esošās baktērijas un stiprina imūnsistēmu. Bērni, kuri saņēmuši sāls dziedniecību, ir spēcīgāki un slimo retāk.

Sāls terapija ieteicama astmas profilaksei, kā arī cilvēkiem, kuriem ir biežas elpceļu saslimšanas – iesnas, klepus, mandeļu iekaisumi, ausu iekaisumi.

Sāls istabas apmeklējums labi iedarbojas uz nervu sistēmu – samazina stresu, novērš bezmiegu, kā arī palīdz ādas slimību ārstēšanā. Speciālisti saka, ka sāls terapijas kurss, spriežot pēc tā ietekmes uz organismu, aizvieto atpūtu kūrortā.

Ir pierādīts, ka bieži slimojošs cilvēks, pēc sāls istabas apmeklējuma atveseļojas ātrāk. Apmeklēt sāls istabas var arī vīrusu saslimšanu profilaksei. Sāls istaba ir noderīga ne tikai kā palīgs cīņai ar vīrusiem.

Sālī esošais jods regulē endokrīno sistēmu, magnijs palīdz sirdsdarbībai, kālijs un nātrijs ir noderīgi asinsritei, kalcijs nostiprina kaulus un imunitāti, savukārt mangāns palīdz attīrīt organismu no toksīniem. Sāls tvaiki satur arī citus noderīgus ķīmiskos elementus.

Sāls istaba ir noderīga tonsilīta, adenoīdu, hipertensijas, sinusīta, centrālās nervu sistēmas traucējumu, samazināta hemoglobīna, vairogdziedzera darbības traucējumu, cukura diabēta gadījumā.
Taču pārmērīgas sāls istabas izmantošanas gadījumā ir iespējamas arī problēmas: akūtas un hroniskas nieru slimības, elpceļu slimību saasinājums, augsta temperatūra, intoksikācija, audzēji un augoņi, asins slimības, tuberkuloze, hroniska sirds mazspēja. Un… klaustrofobija.

Tomēr ir kontrindikācijas: akūtas un hroniskas nieru slimības, elpošanas ceļu slimību saasinājums, augsta temperatūra, intoksikācija, audzēji un audzēji, asins slimības, tuberkuloze, hroniska sirds mazspēja. Un ... klaustrofobija.

Tagad sāls istabu apmeklēt iespējams ar atlaidi

1x apmeklējums: 6 eur
5x abonements: 24 eur (1x - 4.80 eur)
Bērniem līdz 7 g.v., pieaugušā pavadībā - bez maksas

Procedūras ilgums: 30 min

Pierakstīties iespējams pa reģistratūras tālruni +371 67366323 vai slimnīcas mājaslapā www.1slimnica.lv, aizpildot elektronisko anketu.