Bezpajumtnieks tramvajā uzbrūk 11 gadus vecam skolniekam

7. Septembris, 2018

Trešdien, 5. septembrī, neilgi pirms pulksten 16.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš 1. maršruta tramvajā uzbrucis kādam skolniekam. Uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.


Likumsargi norādītajā sabiedriskā transporta pieturvietā sastapa “Koblenz” apsardzes firmas darbinieku, kurš likumsargiem nodeva uzbrucēju. Līdzās 11 gadus vecajam zēnam bija arī māte. Jautājot par notikumiem sabiedriskajā transportā, puika ar asarām acīs pastāstīja, ka bezpajumtnieks ar savām mantu kaudzēm piegājis pie viņa. Vīrietis teicis, ka bērns sēžot viņa vietā. Puika mēģinājis traucētāju ignorēt, taču nedaudz vēlāk piecēlies. Tanī brīdī uzstājīgais vīrietis ar dūri iesitis bērnam pa seju.
 
Drīz vien par notikušo uzzinājusi zēna māte, kura nekavējoties ieradusies notikuma vietā.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri puiku apskatīja un nolēma nogādāt ārstniecības iestādē.

Savukārt uzbrucējs tika aizturēts un nogādāts tuvākajā Valsts policijas iecirknī, kur uzsākts kriminālprocess par miesas bojājumu nodarīšanu.