Bezmaksas nodarbībās tiem, kuriem ir sēdošs darbs

22. Septembris, 2017

Cilvēki, kuri visu dienu strādā pie datora, nemaina pozu un sēž nepareizi, saskaras ar problēmām - muguras sāpēm, gremošanas sistēmas traucējumiem.


Pastāvīga mazkustība noved arī pie citām problēmām - vispārējas veselības pasliktināšanās.

Lai cilvēki, kuri strādā pie datora, uzlabotu savu dzīves kvalitāti un atcerētos par veselīga dzīvesveida principiem, Rīgas domes Labklājības departaments aicina uz nodarbību ciklu.

Rīdzinieki tiek aicināti uz nodarbībām ar fizioterapeitu un konsultāciju ar uztura speciālistu. Nodarbības vadīs fizioterapeite Liene Gruzīte, kā arī uztura speciālistes Tatjana Tepo un Līga Balode.

Nodarbību sarakstu un informāciju par to, kā pierakstīties, meklējiet šeit.

Datora nelabvēlīgā ietekme: kā mazkustīgs dzīvesveids iespaido veselību

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk