Bezmaksas hendlinga nodarbības Rīgā

17. Jūnijs

Rīgas Domes Labklājības Departaments sadarbībā ar SIA OnPlate rīko Hendlinga jeb mazuļu aprūpes nodarbības! Ir aicināti visi interesenti! Piedalīties var jebkurš bērniņa aprūpētājs - mammas, tēti, vecvecāki vai auklīte.


Hendlings (no angļu val. handling) ir metode, kas māca, kā pareizi aprūpēt, darboties un komunicēt ikdienā ar mazuli. Tas ir pašu vecāku, tuvinieku roku darbs un pieskārieni savam bērnam, jau no pirmajām dzīvības dienām, kad tas ir īpaši svarīgi, jo bērns ir 100% atkarīgs no aprūpētāja. Hendling tehnikas pielietošana mazina risku, ka bērnam veidosies asimetriska poza vai nepareizs muskuļu sasprindzinājums. Hendlingu vajadzētu apgūt un ikdienā pielietot visiem ģimenes locekļiem, kas darbojas ar mazuli.

Pareizi mazuli turot, ceļot, mierinot, ģērbjot un nesot uz rokām, veicot ikdienas aktivitātes var palīdzēt viņam apjaust un sakārtot savu ķermeni, droši iepazīt pasauli, ilgtermiņā nodrošinot simetrisku un pilnvērtīgu attīstību. Tādējādi bērns ir mierīgs, harmonijā, neveidojas saspringums, trauksme, kā rezultātā ieguvēja visa ģimene.

Nodarbības norisināsies dažādās Rīgas apkaimēs:

OnPlate Veselības studija, Alauksta iela 21-26, Centra rajons, Rīga;

Veselības māja Olīva, Olīvu iela 5A, Zemgales priekšpilsēta, Rīga;

"Bērnība" bērnu attīstības centrs, Kurzemes prospekts 132A

DABA YOGA, Balasta dambis 56, Ķīpsala, Rīga.

Nodarbības vadīs sertificētie fizioterapeiti. Visas nodarbības ir BEZMAKSAS!

Sīkākai  informācijai sazināties ar Veroniku Avdejevu pa tālr.+37124221007 vai rakstot uz veronika@onplate.lv

Pieteikšanās ir iespējama arī OnPlate mājaslapā www.onplate.eu