Bezmaksas fitnesa nodarbības iedzīvotājiem vecumā no 50 gadiem

27. Jūnijs

Biedrība “Gribu būt” Rīgas domes Labklājības departamenta īstenotā projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina iedzīvotājus no 50 gadiem uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām.


No 3.jūlija trešdienās plkst. 18:00 un sestdienās plkst. 10:00 Daugavas stadiona telpās, Rīgā, Augšielā 1, kā arī trešdienās plkst. 11:00 un svētdienās plkst. 10:00 studijā “Vingrs”, Rīgā, Kandavas ielā 27, tiks sāktas bezmaksas fitnesa nodarbības iedzīvotājiem vecumā no 50 gadiem.

 Vingrošanas mērķis ir uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti un pašsajūtu. Šīs nodarbības ir veidotas uz veselības vingrošanas - fitnesa pamatiem.  Fiziskās aktivitātes divas līdz trīs reizes nedēļā no 50 gadiem ir nepieciešamas, lai uzlabotu veselības stāvokli, nodrošinātu locītavu kustīgumu, normalizētu asinsspiedienu un sirdsdarbību. Cilvēkiem, kuri vingro ir stiprākas locītavas un saites, elpošana ir vieglāka un uzlabojas sirdsdarbība, kā arī pieaug  enerģija un mundrums.

Lūdzam ņemt vērā, ka katrs dalībnieks trīs mēnešu periodā varēs apmeklēt 10 nodarbības.

Nodarbības iespējams apmeklēt, tikai iepriekš piesakoties. Lai pieteiktos, lūdzam rakstīt uz e-pastu biedriba.gribubut@gmail.com vai zvanīt uz tālr. nr. 26752616.

Foto: publicitātes

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros.