Bez atlīdzības nodos telpas šaušanas treniņu organizēšanai Ķengaragā

14. Augusts, 2017

Pilsētas īpašuma komitejas sēdē pirmdien, 14.augustā, deputāti atbalstīja nekustamā īpašuma Aviācijas ielā 15 telpu nodošanu bezatlīdzības lietošanā sabiedriskā labuma organizācijām – biedrībai “Latvijas Šaušanas federācija” un biedrībai “Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones”” – šaušanas treniņu organizēšanai.


Ēka ir bijusī tipveida skolas būve, kurā patlaban izvietots gan Ķengaraga Valsts policijas iecirknis, gan “Latvijas Pasta” filiāle, Rīgas pilsētas bibliotēkas filiāle, kā arī vairākas interešu izglītības biedrības.

Latvijas Šaušanas federācija vērsās pie pašvaldības ar iesniegumu, kurā lūdza piešķirt telpas pneimatiskās šaušanas treniņu organizēšanai.

Deputāti atbalstīja priekšlikumu nodot biedrībai pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma Aviācijas ielā 15 daļu – nedzīvojamās telpas un piesaistītā zemesgabala daļu, lai biedrība varētu organizēt šaušanas sporta treniņus, kā arī motivēt iedzīvotājus pievērsties veselīgam dzīvesveidam un sportam.

Tāpat šīs pašas telpas bezatlīdzības lietošanā nodotas arī biedrībai “Eduarda Lapsiņa loka šaušanas sporta klubs “Amazones””, lai iedzīvotāju interesēs tiktu nodrošinātas sporta aktivitātes un iedzīvotāji motivēti pievērsties veselīgam dzīvesveidam un sportam.

Jautājums vēl tiks skatīts Rīgas domes sēdē.