Bērnus aicina uz "bezglutēna eglīti" 14. decembrī

6. Decembris, 2019

Latvijas celiakijas pacientu biedrība “Dzīve bez glutēna” jau devīto gadu pēc kārtas rīko Ziemassvētku eglītes pasākumu bērniem, kuri ikdienā nedrīkst lietot glutēnu. Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam, biedrība 14. decembrī aicina uz Ziemassvētku pasākumu, kurā ir iespēja piedalīties bērniem divās vecuma grupās: no 2 līdz 6 gadiem un no 7 līdz 12 gadiem. Visi bērni saņems dāvaniņu no Ziemassvētku vecīša.


Šajā gadā bērnus priecēs mākslinieki no šova programmas studijas “Kolizej.lv”, kuriem ir vairāk kā 20 gadu pieredze bērnu pasākumu vadīšanā. Tā būs skaista pasaka “Jaungada brīnums” ar cirka mākslinieku un baložu piedalīšanos, ziepju burbuļu šovu, spēlēm, konkursiem un, protams, tikšanos ar Ziemassvētku vecīti. Pasākuma ietvaros bērni no dažādiem materiāliem varēs izgatavot savu īpašo Ziemassvētku kartīti, ar kuru iepriecināt kādu savu draugu vai radinieku, vai atstāt par piemiņu sev.

Dalības maksa: Biedrības biedriem 5 EUR par bērnu. Bērniem ar diagnozi “celiakija” no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm - bez maksas. Pārējiem pasākuma dalībniekiem  - 10 EUR. Apmaksu jāveic līdz 12. decembrim uz biedrības bankas kontu, kas norādīts zemāk.

Ziemassvētku eglīti var apmeklēt gan latviešu, gan krievu valodā runājoši bērni, jo pasākums notiks bilingvāli.

Pasākuma beigās katrs dalībnieks saņems dāvaniņu ar bezglutēna gardumiem no Schär un Nestlѐ, Aloja Starkelsen, Diamonds Food Group, kā arī nelielu pārsteigumu.

Paldies mūsu atbalstītājiem Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un bezglutēna produktu ražotājiem Oribalt Rīga, Schär un Nestlѐ, Aloja Starkelsen, Diamonds Food Group, kā arī Krippu un bezglutēna kafejnīcu Skudru pūznis.

Aicinām pieteikties pēc iespējas ātrāk, aizpildot pieteikuma anketu.

Vairāk par pasākumu: www.dzivebezglutēna.lv