Basketbola klubs TTT RĪGA aicina uz spēli pret Turciju; ieeja - bez maksas

11. Oktobris, 2017

Basketbola klubs “TTT Rīga” ceturtdien, 12. oktobrī, FIBA Eiropas kausa izcīņas A grupas spēlē sacentīsies pret Turcijas komandu “Bešiktaš Istanbul”. Spēles sākums “Elektrum” Olimpiskajā centrā plkst. 19:30. Ieeja bez maksas. Tiešraide Best4Sport.


TTT basketbolistes Eiropas kausa izcīņā spēlēs trešo gadu pēc kārtas. Iepriekšējos divos gados izdevās iekļūt pamatturnīra 16 spēcīgāko komandu vidū un kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Šogad “play-off” dalībnieču loks ir paplašināts – izslēgšanas spēlēs piedalīsies 24 komandas.

Foto: publicitātes

Rīdzinieces A grupā sacentīsies pret Stambulas “Bešiktaš” (Turcija), “Gorzow Basketball” (Polija) un Grieķijas čempionēm “Olympiacos”. Pret katru komandu jāspēlē divas reizes – mājās un viesos. Izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras grupas divas spēcīgākās komandas, kā arī 4 no 10 trešo vietu ieguvējām.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.