Augustā Rīgā noritēs kospleja festivals UniCon

17. Jūlijs, 2017

2017. gada 5. un 6. augustā izstāžu centrā Ķīpsala festivāls UniCon svinēs savu 5 gadu jubileju. Svinību ietvaros plānots sarīkot lielāko kospleja konkursu Baltijā, kurā piedalīsies vairāk nekā 200 dalībnieku, kā arī viesi no Polijas, Ungārijas, Austrijas, Krievijas, Čehijas un Beļģijas.


UniCon ir starptautisks pasākums, kas notiek divas reizes gadā un kurā dažādu hobiju un vaļasprieku cienītāji var dalīties pieredzē, iespaidos vai iepazīties ar kaut ko jaunu. Galvenais pasākuma motīvs ir komiksi, kibersports un kosplejs.

Bez šīm galvenajām tēmām pasākums sevī ietver arī IT/gamedev izstāžu daļu, tradicionālo un populāro Āzijas kultūru, prezentācijas, darbnīcas, galda un lomu spēles un daudz ko citu!


Divās festivāla UniCon dienās apmeklētāji tiks nodrošināti ar izklaidējošu programmu: uz galvenās skatuves noritēs dažādu valstu kosplejeru uzstāšanās, ikviens interesents var apmeklēt galda spēļu zonu, iepazīties ar videoblogeriem YouTube zonā, iegrimt videospēļu pasaulē un skatīties spēļu turnīru ar balvu fondu 1500 eiro vērtībā.


Viens no galvenajiem pasākuma objektiem būs lielākā Lego pilsētiņa Baltijā.

Pirmās un otrās dienas vakarā uz YouTube skatuves noritēs konkursi, kuros varēs piedalīties arī skatītāji. Vairāk informācijas iespējams atrast šeit.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm