Atzīmējot 3. gadadienu, "Rīgas veselības centrs" iestādījis rozes

14. Jūlijs, 2017

Šodien, 14. jūlijā pašvaldības iestāde "Rīgas veselības centrs" atzīmēja savu trešo gadadienu. Tradicionāli šai dienai par godu tika iestādītas rozes visās filiāles - "Ziepniekkalns", "Ķengarags", "Imanta", "Bolderāja", "Torņakalns" un "Iļģuciems".


RVC tika izveidots pirms trīm gadiem, apvienojot Pārdaugavas un Ķengaraga ambulatorās aprūpes iestādes. Lai pacientiem būtu ērtāk un vienkāršāk pierakstīties uz vizīti pie ārsta vai diagnostisko izmeklējumu, RVC ir izveidots vienots zvanu centrs, kurā iespējams veikt pierakstu uz jebkuru filiāli, kā arī saņemt nepieciešamo informāciju.

Medicīnas iestāde pastāvīgi attīstās - šogad atjaunota filiāle "Iļģuciems", nākamās pārmaiņas sagaida Bolderājas filiāli, kuru 2018. gadā plānots paplašināt un pārvietot uz jaunu ēku.

Katru gadu RVC apkalpo vidēji 221 tūkstoti pacientu (kā pieaugušos, tā bērnus), sniedzot viņiem gan valsts apmaksātos, gan maksas veselības aprūpes pakalpojumus. 

Maksas veselības aprūpes pakalpojumi RVC ir par draudzīgām cenām, savukārt daļa valsts apmaksāto pakalpojumu pieejami bez gaidīšanas rindā. Visi tie, kurus interesē veselības aprūpes pakalpojumi par valsts kvotām, aicināti  interesēties RVC Zvanu centrā, zvanot pa numuru 20028801, vai filiāļu reģistratūrās.