Atsākas tradicionālie Rīdzenes ielas tirdziņi

8. Februāris

Rīgas senākajā tirdzniecības vietā - Rīdzenes ielā – vēsturiskās tradīcijas turpinās arī šodien. Šeit katru mēnesi var iepazīties ar Latvijas talantīgāko meistaru un mākslinieku rokām darinātajām modes precēm, iegādāties lietas labsajūtai, skaistumam un mājai, kā arī nogaršot īstos Latvijas lauku gardumus un mājražotāju delikateses.


Katrs Rīdzenes tirdziņa dalībnieks ir ar savu unikālo stāstu un stilu, šeit neatradīsiet divas vienādas preces – viss ir pašu ražots un rokām darināts Latvijā.

Kā ierasts, arī šogad Rīdzenes tirdziņš Galerijā Centrs pircējus gaidīs katra mēneša otrās nedēļas ceturtdienā un piektdienā, savukārt citās dienās būs skatāmas dažādas izstādes, kā arī 2018. gadā paredzētas Latvijas simtgades daudzsološās spēlfilmas «Homo Novus» izstādes.

Pirmais šī gada tirdziņš Rīdzenes ielā norisināsies 8.-9. februārī un gaidīs apmeklētājus no plkst. 10:00 līdz plkst. 21:00.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.