Atklāta profesionālās izvēles kampaņa "Mācies būvniecību!"

9. Janvāris, 2018

Otrdien, 9. janvārī atklāta kampaņa „Mācies būvniecību!”, kas šogad dažādās Latvijas skolās norisināsies līdz pat maijam.


Profesionālās izvēles kampaņas „Mācies būvniecību!” atklāšana un informatīvā bukleta „Aizraujoša profesija – būvnieks” atvēršana notika Rīgas Celtniecības koledžā (Gaiziņa ielā 3), un tajā piedalījās arī Rīgas Tehniskās Universitātes Būvniecības fakultātes dekāna vietnieks Jānis Kaminskis, būvkompānijas „VELVE” valdes priekšsēdētājs Ainārs Leitēns, biedrības „Zaļās mājas” vadītājs Kristaps Ceplis un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji.

Foto: publicitātes

Šāda kampaņa Latvijā notiek jau trešo gadu, un tās sociālais mērķis ir skolēniem radīt priekšstatu par labas prakses piemēriem būvniecības nozarē, popularizējot mācību iespējas šajā profesijā gan profesionālās izglītības iestādēs, gan augstskolās.
Kampaņas organizatori ir biedrība „Building Design and Construction Council” (BDCC), un tās sadarbības partneri ir: Izglītības un zinātnes ministrija, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Rīgas domes Īpašuma departaments, biedrība „Zaļās mājas”.

Plašāka informācija par kampaņu un tās dienasgrāmata ir publicēta mājaslapā: www.buvniekupadome.lv