Atbilstoši pasažieru plūsmai veiktas korekcijas “Rīgas satiksmes” sabiedriskā transporta kustības sarakstos

30. Marts

“Rīgas satiksme” informē, ka atbilstoši pasažieru plūsmai, veiktas korekcijas sabiedriskā transporta kustības sarakstos, gan palielinot reisu skaitu, gan nodrošinot vienmērīgākus kustības intervālus. Lai sekoti līdzi salona piepildījumam, “Rīgas satiksme” nepārtraukti monitorē situāciju un novērojumi liecina, ka pilnāks sabiedriskais transports vērojams atsevišķos rīta un vakara reisos, tādējādi darba dienās kopējais sabiedriskā transporta izlaidums palielināts par 80 reisiem, īpaši palielinot rīta reisus, korekcijas veiktas arī brīvdienu kustības sarakstos.


Izmaiņas kustības sarakstos veiktas:
Autobusiem
2., 3., 24., 51. autobusa maršrutā darba dienās un brīvdienās;
22.,25., 49., 52., 53. autobusa maršrutā darba dienās.
Trolejbusiem
4., 15., 19. trolejbusa maršrutā darba dienās un brīvdienās.
Tramvajiem
1.tramvaja maršrutā brīvdienās;
5., 7., 11. tramvaja maršrutā darba dienās un brīvdienās.

Izmaiņas kustībā veiktas arī atsevišķos minibusu un ekspresbusu maršrutos:
Minibusiem
209. minibusa maršrutā koriģēts esošais saraksts;
Slēgts 224. minibusa maršruts.
Ekspresbusiem
Slēgti 316., 322., 336., 337., 338., 341., 344., 346. un 370. ekspresbusa maršruti.

Pasažieru plūsmas uzraudzību veica gan transporta līdzekļu vadītāji, gan dispečeri, gan arī kontrolieri un citi speciāli apmācīti darbinieki. Tāpat informācija tika analizēta un saņemta arī no reģistrētajiem braucieniem un citiem tehniskajiem līdzekļiem.

Lai mazinātu vīrusa COVID 19 izplatības risku, nepieciešama ikviena cilvēka iesaiste, tāpēc svarīgi, lai iedzīvotāji pēc iespējas mazāk sociāli kontaktētos un izmantotu sabiedrisko transportu ārkārtējās situācijas laikā tikai tad, ja nav citas alternatīvas. Lai mazinātu vīrusa COVID-19 izplatīšanos, uzņēmums aicina iedzīvotājus palikt mājās, pārvietoties kājām vai braukt ar velosipēdu.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.