Atbildes: kā atrast vietu bērnudārzā, kad tiks saremontēts mans pagalms un skola

21. Novembris, 2016

Ir trīs jautājumi, kurus rīdzinieki uzdod visnotaļ bieži. Viņus interesē, kā atrast vietu bērnudārzā, kad tiks izremontēta izglītības iestāde, kurā mācās viņu bērns, un kad tiks atjaunoti pagalma ceļi.


1. Kā atrast brīvu vietu dārziņā vai saņemt finansiālo atbalstu.

Šajā saitē jūs varat saņemt atbildes uz jautājumiem par to, kā, kad un kurā bērnudārzā pierakstīt bērnu. Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, kas saistīta ar jūsu bērna pirmsskolas izglītību. Turklāt Rīgā ir pieejami pabalsti, lai izmantotu auklītes pakalpojumus. Kas uz tiem var pretendēt – lasiet šeit.

2016./2017. mācību gads: 20 svarīgi fakti

Līdzfinansējums auklītēm: kas un kā var cerēt uz atbalstu

11 jautājumi par rindām uz bērnudārziem

2. Kad un kā tiks izremontēts bērnudārzs vai skola, kuru apmeklē jūsu bērns?

Par to iespējams uzzināt šajā saitē.

Starp citu, kopš 2009. gada Rīgas pašvaldība Rīgas mācību iestāžu remontiem un renovācijām kopumā atvēlējusi vairāk nekā 200 miljonus eiro. Ievērojami darbi par 27 miljoniem eiro veikti arī šovasar: atjaunotas 70 skolas un 70 bērnudārzi, tas ir, faktiski puse pašvaldības izglītības iestāžu.

Kur konkrēti veikti darbi un, pats galvenais, ar kādiem rezultātiem, varat lasīt šeit.

2016.-2018. gada plāns: 31 bērnudārza siltināšana un 28 skolu mācību vides uzlabošana

Bērnus sagaida izremontētas telpas: par 27 miljoniem eiro izremontētas 140 Rīgas mācību iestādes

 3.Kad tiks saremontēts ceļš pagalmā?

Ir izstrādāts plāns un katram pagalmam šajā plānā ir sava kārta. Pirms sūdzēties pašvaldībai par nesaremontētiem ceļiem, ir jāsaprot: Rīgas dome remontē ceļus, kas atrodas pašvaldības pārziņā. Ja jūsu mājas piebraucamais ceļš vai trotuārs šķērso privātīpašumu, tad par to tehnisko stāvokli atbild to īpašnieki!

Kādi tieši pagalmi tiks remontēti šogad, iespējams uzzināt šeit.

Kādus pagalmus remontēs  2017.gadā - lasiet  šeit

Kuri starpkvartālu ceļi saremontēti kopš 2012. gada un kuru ceļu remonti vēl tikai ir ieplānoti, varat apskatīt šajā interaktīvajā kartē.

Šogad starpkvartālu ceļu remontdarbi norit Ķengaragā, Pļavniekos, Purvciemā, Imantā un Iļģuciemā. Rīgas dome šim mērķim piešķīrusi četrus miljonus eiro. Vairākām starpkvartālu ielām ir ieklāts jauns asfalts, bet dažās – ieklāts bruģis.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm