Ārzemniecei lielveikalā pazūd bērns

29. Decembris, 2017

28. decembrī īsi pirms pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu aptuveni piecus gadus vecu zēnu, kurš Radio ielā atrodas bez vecāku uzraudzības.


Ierodoties adresē, izsaucēja norādīja uz tālumā esošu zēnu. Sieviete pie vienas no sabiedriskās tualetes durvīm bija ieraudzījusi raudošu zēnu un nolēmusi pieiet viņam klāt, lai apjautātos par vecākiem. Puika sabijies un aizskrējis prom. Izveidot dialogu sievietei tā arī neizdevās. Izsaucēja atklāja, ka zēnu pirmo reizi ieraudzījusi pie tirdzniecības centra “Origo”, taču tajā brīdī neesot ievērojusi, ka puika pa pilsētu pārvietojas viens.

Policisti devās pie zēna, kurš, ieraugot likumsargus, pārstāja raudāt un vairs neskrēja prom. Puika runāja nesaprotamā valodā līdz ar to arī no viņa neizdevās noskaidrot pazušanas apstākļus.

Kārtības sargi devās uz tirdzniecības centru, kur lielveikala apsargi pastāstīja, ka pirms neilga laika pie apsardzes dienesta vērsusies kāda Slovākijas pilsone, kurai pazudis bērns.

Pēc brīža pie likumsargiem piesteidzās arī zēna māte. Sieviete pastāstīja, ka vienā no veikaliem puika izrāvies un cilvēku plūsmā nozudis no viņas redzesloka. Bērns nodots mātei.

Veiktas preventīva rakstura pārrunas par atvases rūpīgāku pieskatīšanu.