Rīdzinieka karte: kādas jaunas atlaides pieejamas tās lietotājiem?

16. Maijs, 2018

“Rīdzinieka kartes” īpašniekiem būs iespējams izmantot dažāda veida atlaides personu apliecinošu dokumentu tulkojumiem, valodu mācībām grupās un bērnu un jauniešu valodu un aktīvās atpūtas nometnēm Rīgā uzņēmumā SIA „Skrivanek Baltic”, tāpat ar 15% atlaidi būs iespējams norēķināties par dažādām SIA “Mācību centrs Liepa” apmācībām un pilnveides programmām. 


Rīdzinieka kartes īpašnieki bez atlaidēm braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā saņem arī dažādus citus bonusus – 20% atlaidi “Rīgas satiksme” autostāvvietu pakalpojumiem, kā arī atlaides dažādu uzņēmumu precēm un pakalpojumiem – elektroenerģijai, stomatoloģijai un dažiem medicīnas pakalpojumiem, sadzīves precēm, apmācībām un daudz kam citam.

Rīdzinieka kartes īpašniekiem ir izdevīgāki maksājumi par medicīnas pakalpojumiem Rīgas 1. slimnīcā, Rīgas 2. slimnīcā, VCA medicīnas centros, atpūtas kompleksā Dzintarkrasts, un Rīgas Dzemdību namā.

Tāpat kartes īpašnieki ar atlaidi var nokārtot autovadītāju apmācības autoskolās Olens-S un Credo-Autoprieks.
Rīdzinieka kartes īpašnieki var saņemt atlaides vairāk nekā 50 vietās - informācija pieejama www.ridziniekakarte.lv.

Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem “Rīdzinieka kartes” lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu “Rīdzinieka kartes” mājaslapas sadaļā “Partneriem”.

Lai saņemtu “Rīdzinieka karti”, personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā “E-pakalpojumi”. Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem.

Rīdzinieka karte: viss, ko jūs vēlējāties zināt