Ar Rīdzinieka karti tagad atlaides ir arī stomatoloģijai un elektroenerģijai

6. Septembris, 2017

Rīdzinieka kartes īpašnieki turpmāk varēs saņemt atlaidi stomatoloģiskās klīnikas, elektroenerģijas uzņēmuma un stikla darbnīcas pakalpojumiem.


“Rīdzinieka kartes” īpašniekiem turpmāk ar atlaidi būs iespējams norēķināties par uzņēmumu “Dental Art”, “Todanoliglass” un “Win Baltic” piedāvātajiem pakalpojumiem.

“Rīdzinieka kartes” lietotāji, elektroniski reģistrējot “Rīdzinieka karti”, saņems 18% atlaidi pilna mutes dobuma higiēnai uzņēmumā “Denta Art” un, piesakot konsultāciju pie kāda no klīnikas speciālistiem, iespējams saņemt bezmaksas panorāmas rentgenu, tāpat tiek piedāvāta 10% atlaide stiklinieku darbnīcas “Todanoliglass” produkcijai, kā arī 10% atlaide elektroenerģijas pārdošanas uzņēmuma “Win Baltic” piedāvātajiem pakalpojumiem.

Rīdzinieka kartes īpašnieki bez atlaidēm braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā saņem arī dažādus citus bonusus – 20% atlaidi “Rīgas satiksme” autostāvvietu pakalpojumiem, kā arī atlaides 34 uzņēmumu precēm un pakalpojumiem – medicīnas pakalpojumiem, sadzīves precēm, apmācībām, apbedīšanas pakalpojumiem, mikroautobusu nomai, izklaidēm, un daudz kam citam

Vairāk informācijas – ridziniekakarte.lv

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.

Uzzināt vairāk