Ar kādu sporta veidu nodarbināt bērnu? Apmeklējiet bezmaksas sportisko spēju noteikšanas pasākumu!

11. Septembris, 2018

Sestdien, 15. septembrī no plkst. 11.00-16.00 Rīgā, sporta kompleksā, kas atrodas Lielvārdes ielā 141, blakus Rīgas 84. vidusskolai jeb līdzās tā saucamajam Deglava ielas kalnam, noritēs pasākums sportisko spēju noteikšanai bērniem vecumā no 6 līdz 16 gadiem.


Kas ir sportisko spēju noteikšana bērniem?

Tā ir unikāla metode, kuru bērniem izstrādājis treneris un ļaus vecākiem labāk saprast, kurš sporta veids bērnam ir piemērotāks, viņam patiktu un sniegtu rezultātus. Metodika ļauj atbildēt uz galveno jautājumu, kuru vecāki sev uzdod mācību gada sākumā: ar kādu sporta veidu nodarbināt savu bērnu?

Pasākumā speciālisti palīdzēs atbildēt uz šo un citiem jautājumiem, kas saistīti ar noteiktu sporta veidu izvēli atbilstoši bērna fiziskajai sagatavotībai.

Vēršam uzmanību, ka pilnīga viena bērna pārbaude var ilgt pat piecpadsmit dienas, jo nepieciešams soli pa solim veikt dažādas pārbaudes, savukārt plānotais dalībnieku skaits ir no 500 līdz 1500. Taču tieši skrupuloza pieeja palīdzēs noteikt bērna kopējo fiziskās sagatavotības līmeni un, balstoties uz šo rezultātu, sniegt ieteikumus, ar kuru sporta veidu bērnam ir vērts nodarboties, lai sasniegtu panākumus.

Pasākumu rīko sporta kluba @OWLGYMRIGA komanda ar Rīgas domes atbalstu. Visiem pasākuma dalībniekiem par pārbaudes veikšanu tiks piešķirti diplomi.

Pārbaudes veiks fiziskās sagatavotības treneris un kluba OwlGym vadītājs – Ņikita Avdejevs. Pasākuma rīkošanā palīdzēs arī sertificēti sporta treneri no kluba OwlGym.

Apmeklēt pasākumu sestdien, 15. septembrī Lielvārdes ielā 141, sporta laukumā pie Rīgas 84. vidusskolas, ģimenes ar bērniem var apmeklēt bez maksas.