Apspriedīs Rīgas 75. vidusskolas sporta infrastruktūras turpmāko attīstību

20. Augusts, 2018

Otrdien, 21. augustā, plkst.12.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks kopā ar Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētāju  un Latvijas Futbola federācijas prezidentu Kasparu Gorkšu apmeklēs Rīgas 75. vidusskolu (Ogres ielā 9) un klātiene iepazīsies ar esošo skolas sporta infrastruktūru un apspriedīs kopīgo sadarbību tās turpmākās attīstīšanā.


Rīgas 75. vidusskolas ēkā šobrīd norit ģērbtuvju un atsevišķu mācību telpu atjaunošanas darbi, bet jau šobrīd Rīgas domes Īpašuma departaments plāno un izstrādā projektu, kas paredz uzlabot skolas esošo sporta infrastruktūru audzēkņiem un apkārtnes iedzīvotājiem.
 
Rīgas dome 3. jūlijā parakstīja sadarbības līgumu ar Latvijas Futbola federāciju, kas paredz futbola attīstības veicināšanu pilsētā, sporta infrastruktūras pilnveidošanā un attīstīšanā, kā arī skolas vecuma bērnu veselīga dzīvesveida veicināšanā. Abas puses sadarbosies arī sociālās atbildības projektu organizēšanā, kā arī ar futbolu saistīta izglītības un apmācību procesa nodrošināšanā, tai skaitā futbola treneru un citu sporta speciālistu apmācībā.
 
Aicinām arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus klātienē iepazīties ar Rīgas 75. vidusskolas sporta infrastruktūras turpmākās attīstības plāniem.