Aprīlī tiks nosaukts „Latvijas labāko restorānu TOP 30”

22. Marts, 2019

Šī gada aprīļa sākumā pēc starptautiskas žūrijas divu mēnešu intensīva darba tiks paziņoti Latvijas labākie restorāni jeb nosaukts „Latvijas labāko restorānu TOP 30”.


Ceremonijas laikā tiks paziņots gan labākais Latvijas restorāns, gan arī uzvarētāji vairākās apakškategorijās, to skaitā „Labākais reģionālais restorāns”, „Jaunais labākais restorāns”, „Labākais serviss”, „Labākais deserts”, kā arī noteikts restorāns, kurā ir vistīkamākā atmosfēra.

Lai atlasītu trīsdesmit labākos Latvijas restorānus, tika vērtēti 60 restorāni visā Latvijā trīs kārtās. Žūrijas pārstāvji tika aicināti no astoņām valstīm: Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Nīderlandes, Dānijas, Ungārijas, Norvēģijas un Polijas. Žūrijas vidū bija atzīti un godalgoti šefpavāri un restorānu īpašnieki, restorānu kritiķi, šefpavāru pasaules čempionāta „Bocuse d’Or” pārstāvji un dalībnieki, viesmīlības eksperti, restorānu vadītāji.

Latvijas labāko restorānu vērtēšanu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs. „Latvijas labāko restorānu TOP 30” būs turpinājums portāla: www.dining.lv projektam, kas jau ieguvis plašu nozares atzinību aizvadītajos četros gados.

Projekts realizēts, pateicoties „airBaltic”, „SIXT”, „Mežpils alus” un „Pernod Ricard” atbalstam.