Apmeklējiet LU Karjeras dienas, lai atvieglotu profesijas izvēli!

16. Oktobris, 2018

Karjeras iespēju diena ir ikgadējs Latvijas Universitātē rīkots pasākums, kura mērķis ir radīt vidi diskusijām un aktivitātēm starp darba devējiem un darba ņēmējiem, tādējādi veicinot savstarpējo sadarbību un izpratnes veidošanu par darba tirgu, par kompetencēm, kas nepieciešamas absolventiem, lai veiksmīgāk iekļautos darba tirgū.


Šī gada 18. oktobrī jau 12. gadu pēc kārtas Latvijas Universitāte organizē uzņēmumu izstādi "Karjeras iespēju diena". Izstāde norisināsies vienlaicīgi divās ēkās – LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) un LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19). Kopā izstādē piedalīsies aptuveni 50 uzņēmumi un organizācijas no dažādām nozarēm. Klātienē uzņēmumi uzrunās studentus – topošos speciālistus – par profesionālās karjeras iespējām, par karjeras perspektīvām katrā uzņēmumā un izvēlētajā nozarē kopumā.

Karjeras iespēju dienā studentiem, absolventiem un interesentiem ir iespējams iepazīties ar dažādu nozaru (IT, ekonomika un bizness, medicīna, izglītība, māksla un kultūra, eksaktās zinātnes, valsts pārvalde, filoloģija un jurisprudence u.c.) uzņēmumiem, uzzināt par karjeru, izaugsmi, studijām, projektiem, iespējām, iepazīties ar “Karjeras ceļvedi”, balsot par atraktīvāko, pievilcīgāko uzņēmumu, piedalīties dažādās uzņēmumu veidotās aktivitātēs, konkursos, ar LU Karjeras centra speciālistiem kopīgi veidot pievilcīgu CV un motivācijas vēstuli, kā arī piedalīties LU Karjeras centra rīkotajos konkursos Karjeras centra Facebook vietnē. Studentiem un viesiem būs iespējams pieteikties aktuālajām darba un prakses vakancēm.

Karjera nav tikai profesijas izvēle, tā ir visas dzīves gājums, kurā summējas cilvēka izvēles, intereses, vēlmes un centieni. Tā ir prasme pieņemt lēmumus. Tā ir prasme noteikt savu likteni un plānot savu karjeru. LU Karjeras centrs aicina studentus, absolventus un interesentus apmeklēt Karjeras iespēju dienu un izvēlēties pašiem savu ceļu!