Apbalvos Rīgas labākos skolotājus un izcilākos skolēnus

2. Oktobris, 2018

Ceturtdien, 4.oktobrī, plkst.15.30 Kultūras centrā “Mazā ģilde” (Amatu iela 5) Rīgas domes priekšsēdētājs pasniegs balvas „Zelta pildspalvas” Rīgas labākajiem skolotājiem un pašvaldības stipendijas – izcilākajiem skolēniem.


Pasākumā piedalīsies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis, pedagogi, skolu absolventi un izglītības iestāžu vadītāji.

Jau tradicionāli rudenī, kad atzīmē Skolotāju dienu, Rīgas pašvaldība sumina labākos skolu pedagogus un izcilākos Rīgas skolu absolventus.

Balvu „Zelta pildspalva” pasniedz pedagogiem, lai izteiktu atzinību par radošu, inovatīvu un profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu skolēnu izglītošanā un audzināšanā. Līdz ar „Zelta pildspalvu” 15 Rīgas labākie pedagogi saņems arī naudas balvu.
 
Savukārt Rīgas domes „Zelta stipendijas” 1138.30 eiro apmērā piešķir skolēniem par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem pilsētas, valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konkursos. Šogad „Zelta stipendiju” saņems 18 Rīgas izcilākie skolu absolventi.
 
Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.