Aldara parka rekonstrukcijai iesniegti divi piedāvājumi

14. Jūnijs, 2016

Pirms kāda laika jau jums vēstījām, ka Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments šā gada 19.aprīlī ir izsludinājis metu konkursu Aldara parka pārbūves meta izstrādei. Konkursa mērķis ir izvēlēties un iegūt metu, kas piedāvā veiksmīgāko Aldara parka pārbūves pilsētbūvniecisko un labiekārtojuma risinājumu. Nu konkurss ir noslēdzies, tajā saņemti divi piedāvājumi, kurus tagad vērtēs žūrijas komisija.


Žūrijas komisijā būs Pilsētas attīstības departamenta, Mājokļu un vides departamenta, Rīgas pilsētas arhitekta biroja, Rīgas pilsētas būvvaldes, SIA „Rīgas meži”, Latvijas Arhitektu savienības un Latvijas Ainavu arhitektūras biedrības pārstāvji.

Atbilstoši metu konkursa nosacījumiem, lai nodrošinātu neatkarīgu  metu vērtēšanu, pieteikumi iesniegti anonīmi, apzīmējot ar devīzēm.

Pieteikumu iesniedzēju identitāte tiks noskaidrota tikai pēc uzvarētāju metu noteikšanas. Kopējais konkursa godalgu fonds veido 17 tūkstošus eiro.

Aldara parks ir Sarkandaugavas apkaimes zaļā teritorija 2,57 hektāru platībā un tas atrodas pašvaldības īpašumā.

Aldara parka teritorijas rekonstrukcijas gaitā plānots izveidot pieejamu, dažādām vietējo iedzīvotāju grupām piemērotu un daudzveidīgu vidi atpūtai, fiziskām aktivitātēm, kā arī kultūras pasākumu norisei.