Aktīvākos skolēnus aicina uz konferenci "Pašpārvalde skolā - pieredze un iespējas"

27. Novembris, 2018

Rīgas skolu aktīvākos skolēnus, skolēnu pašpārvalžu konsultantus un izglītības iestāžu administrācijas pārstāvjus aicina piedalīties ikgadējā skolēnu pašpārvalžu konferencē “Pašpārvalde skolā - pieredze un iespējas”, kas notiks 5. decembrī, sākot no plkst. 13.00, viesnīcā "Pullman Riga Old Town Hotel", Jēkaba ielā 24.


Pašpārvalžu konference tiek organizēta, lai savstarpēji dalītos ar skolēnu pašpārvalžu darbības labās prakses piemēriem, pētītu kā pašpārvaldēm veiksmīgāk iesaistīties lēmumu pieņemšanā, veidotu un stiprinātu izpratni par pašpārvalžu lomu skolās un pašvaldībā, kā arī identificētu pašpārvaldēm un izglītības iestādēm nepieciešamos atbalsta instrumentus.

Foto: publicitātes

Pieteikties konferencei lūdzam elektroniski, sekojot hipersaitei: www.ej.uz/SPK2018

Pieteikties dalībai iespējams līdz 3. decembrim. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ no vienas skolas lūdzam pieteikt ne vairāk kā trīs jauniešus.

Ar dienas kārtību var iepazīties šeit.

Konferenci organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD). Papildinformāciju par konferences norisi var saņemt pie Annas Īviņas pa tālruni 29600843 vai e-pastu: aivina@edu.riga.lv.