Aizsardzības ministrija aicina skolas pieteikties lekcijām

27. Septembris, 2019

Aizsardzības ministrija ikgadēji, sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, organizē lekcijas Latvijas vidusskolās.


Aizsardzības ministrija katru gadu atjauno un papildina prezentācijas saturu, plašāk aplūkojot tā brīža aktualitātes un galvenās drošības prioritātes. 2019./2020. mācību gadā lekcijas “Kā mēs sargājam Latviju?” galvenā tās aktualitāte ir visaptveroša valsts aizsardzība un sabiedrības rīcība krīzes situācijā (tai skaitā, ko iesākt pirmās 72 stundas).

Lekcija ir paredzēta vidusskolām (10.-12. klašu skolēniem), lektors ir valsts aizsardzības civilais eksperts un Nacionālo bruņoto spēku karavīrs. Uz atsevišķām lekcijām plānots piesaistīt arī sabiedroto spēku karavīrus, kas pašreiz atrodas Latvijā. Lekcijas plānotais ilgums ir 40 minūtes.

Aizsardzības ministrija aicina vidusskolas, kuras vēlas iesaistīties šajā projektā 2019./2020.mācību gada laikā, pieteikties līdz š.g. 14. oktobrim Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Militāri publiskās informācijas nodaļā (vecākā referente Daiga Ozola, e-pasts – daiga.ozola@mod.gov.lv; tālrunis +371 67335273), ja iespējams, norādot vēlamo lekcijas datumu un laiku.