Aicinām NVO uz semināru “Konflikts kā platforma pašizaugsmei”

2. Marts

Trešdien, 7. martā, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Konflikts kā platforma pašizaugsmei”. To vadīs supervizore, apmācību programmu veidotāja un trenere Aivita Roze.


Konflikts ir pretēju vēlmju, interešu, viedokļu, pozīciju un mērķu sadursme. Tomēr šādas situācija var būt arī lieliska augsne nestandarta problēmu risinājumiem, jaunām idejām un pašizaugsmei.

Semināra programmā:

  • Konflikta cēloņi un būtība
  • Konfliktu veidi un stadijas
  • Uzvedības taktikas konflikta situācijās
  • Konflikta risināšanas stratēģijas
  • Konflikta loma izaugsmes procesā – ko es varu mācīties no konflikta situācijām?

Darba kārtība

Aivitai Rozei ir ar vairāk kā desmit gadu pieredze darbinieku profesionālajā atbalstā un konsultēšanā. Konsultējusi klientus saskarsmes, personības izaugsmes, konfliktu risināšanas, stresa menedžmenta un laika plānošanas jomās. Specializējusies gan personības un sociālās psiholoģijas, gan saskarsmes psiholoģijas jomā.

Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots! Vēršam uzmanību, ka tiklīdz nodarbībai būs pieteikušies 25 dalībnieki, reģistrācija tiks pārtraukta.

Pieteikties semināram aicinām šeit

Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Dosim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!