Aicinām NVO uz apmācību ciklu par projektu vadību

20. Septembris, 2019

Trešdien, 25. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz pirmo nodarbību semināru ciklā “Projektu vadība”.


Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: septembra nodarbībai sekos apmācības 2., 9. un 16. oktobrī.

Nodarbības vadīs Inese Vaivare - projektu vadības eksperte, “LAPAS” direktore, “eLPA” padomes locekle, globālā nacionālo NVO platformu tīkla “Forus” padomes locekle un Eiropas reģiona pārstāve.

Apmācību cikla mērķis ir sniegt nevalstisko organizāciju dalībniekiem zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē. Paredzams, ka nodarbību rezultātā dalībnieki būs formulējuši savas projektu idejas un sagatavojuši pamatinformāciju projekta pieteikuma sagatavošanai kādā no projektu konkursiem.

Nodarbības un to tēmas:

  • 25. septembris - 1. nodarbība “Projekta stratēģija un pamatojums”;
  • 2. oktobris - 2. nodarbība “Projekta mērķa grupa”;
  • 9. oktobris - 3. nodarbība “Projekta komunikācija”;
  • 16. oktobris - 4. nodarbība “Projekta forma un resursi”.

Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots! Vēršam uzmanību, ka tiklīdz nodarbībām būs pieteikušies 25 dalībnieki, reģistrācija tiks pārtraukta. Visu nodarbību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums.

Semināra programma

Pieteikties apmācību ciklam aicinām šeit

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.