Aicinām NVO uz apmācību ciklu par projektu vadību

25. Janvāris, 2018

Trešdien, 31. janvārī, no plkst. 14.00 līdz 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz pirmo nodarbību semināru ciklā “Projektu vadība”. 


Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: 31. janvāra nodarbībai sekos apmācības 14., 21. un 28. februārī. Semināru ciklu vadīs lektore Tatjana Titareva.

Apmācību cikla mērķis ir sniegt nevalstisko organizāciju dalībniekiem teorētiskas zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē. Paredzams, ka semināru gaitā dalībnieki apgūs projektu vadības teoriju, projekta izstrādes būtiskākos nosacījumus, partnerību veidošanas principus, apzinās finansēšanas avotu veidus, kā arī prezentēs izveidoto projektu idejas.

Lektore Tatjana Titareva ir projektu vadītāja ar 10 gadu darba pieredzi privātajā, valsts un nevalstiskajā sektorā Latvijā un ārzemēs. Šobrīd Tatjana strādā kā projektu vadītāja Latvijas Būvinženieru Savienībā un lasa lekcijas par projektu vadību u.c. tēmām. Tatjanas pirmā izglītība ir uzņēmējdarbības vadībā un otrā - sabiedrības pārvaldē. Šobrīd viņa studē doktorantūrā programmā "Biznesa vadība". Tatjana darbojas sieviešu-uzņēmēju organizācijā "Līdere" un Latvijas Nacionālā projektu vadības asociācijā.

Programma

Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots! Vēršam uzmanību, ka tiklīdz nodarbībām būs pieteikušies 20 dalībnieki, reģistrācija tiks pārtraukta. Visu nodarbību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums.

Pieteikties nodarbībām aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālr. numurs) uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv