Aicinām NVO pārstāvjus uz semināru “Foto reportāžu veidošana”

29. Marts, 2019

Ceturtdien, 4. aprīlī, no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Foto reportāžu veidošana”. Semināru vadīs Skrundas TV žurnāliste, režisore, fotogrāfe Ieva Benefelde.


Nevalstisko organizāciju veiksmīga tēla veidošanā nozīmīgu lomu ieņem arī vizuālā komunikācija. Mūsdienās fotogrāfija kā forma ir kļuvusi par neatņemamu cilvēku un arī organizāciju dzīves sastāvdaļu. Ar fotogrāfiju un foto reportāžu palīdzību organizācijām ir iespēja savu darbību un idejas parādīt plašākai auditorijai un domubiedriem.

Semināra mērķis ir sniegt nevalstisko organizāciju pārstāvjiem zināšanas par foto reportāžu veidošanu, ko var izmantot ikdienā, lai veicinātu organizācijas vai kādas tēmas popularizēšanu. Lektore iepazīstinās ar pamatnosacījumiem, kas ir jāzina un jāņem vērā, radot foto reportāžas. Seminārā apgūtās prasmes palīdzēs NVO pārstāvjiem turpmāk veidot estētiskas, saturīgas un plašu sabiedrību saistošas foto reportāžas.

Semināra programma

Pieteikties semināram aicinām šeit

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.