Aicinām NVO pārstāvjus uz informatīvo semināru par "Apvārsnis 2020”

15. Februāris

Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektoru aicina nevalstisko organizāciju pārstāvjus un ikvienu interesentu uz informatīvo semināru par ietvara programmas “Apvārsnis 2020” tematiku “Iekļaujoša, novatoriska un domājoša sabiedrība”.


Seminārs notiks otrdien, 2018. gada 27. februārī, no plkst. 14.00 līdz 17.30 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, Rīgā.

Semināru vadīs programmas “Apvārsnis 2020” nacionālā kontaktpunkta vecākās ekspertes Inga Šīrante, juridiskajos un finanšu jautājumos, un Iveta Cīrule, tematikās “Iekļaujoša, novatoriska un domājoša sabiedrība”, “Inovācija Maziem un vidējiem uzņēmumiem”, “Piekļuve riska finansējumam”.

Semināra mērķis ir informēt tematikas “Iekļaujoša, novatoriska un domājoša sabiedrība” potenciālos projekta iesniedzējus (nevalstiskās organizācijas, pētniecības institūcijas un uzņēmumus) par programmas “Apvārsnis 2020” iespējām. Paredzams, ka semināru gaitā dalībnieki tiks iepazīstināti ar programmas “Apvārsnis 2020” būtību un tematiskajiem virzieniem, kā arī pieteikuma iesniegšanas sagatavošanās priekšdarbiem un tuvākajiem uzsaukuma termiņiem.

Programma

Semināra vietu skaits ir ierobežots! Vēršam uzmanību, ka tiklīdz nodarbībām būs pieteikušies 30 dalībnieki, reģistrācija tiks pārtraukta. Visu nodarbību apmeklētājiem tiks izsniegts apliecinājums.

Pieteikties semināram aicinām līdz 2018. gada 25. februāra plkst. 17.00 šeit