Aicina uz sporta svētkiem „Vienoti sportā”

2. Aprīlis, 2019

7. aprīlī, jau 30 reizi, dažādu tautību bērni, kas dzīvo mūsu republikā, pulcēsies, lai piedalītos Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu Sporta svētkos „Vienoti sportā”, kas notiks Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā.


Tradicionālos Sporta svētkos “Vienoti sportā” ik gadu piedalās ap 500 dalībnieku - bērni un jaunieši vecumā no 5 – 14 gadiem no 20 nacionālajām kultūras biedrībām (vācu, poļu, gruzīnu, tatāru, krievu, baltkrievu, ukraiņu, igauņu, lietuviešu, armēņu, līvu, ebreju, grieķu u.c.). Sporta svētku mērķis ir veicināt republikā dzīvojošu tautību kopību.

Programmā paredzētas gan komandu, gan individuālas sporta aktivitātes, ka arī kultūras programma. Komandu sacensībās bērni un jaunieši mērosies spēkiem – futbolā, tautas bumbā, virves vilkšanā un stafetē, bet individuālajās aktivitātēs –mešanā, lekšanā, skriešanā, šaušanā u.c. fiziskajās aktivitātēs.

Pasākumu organize Latvijas Olimpiskā akadēmija, ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Sporta svētki "Vienoti sportā " notiks Elektrum Olimpiskajā centra Futbola zālē (Grostonas ielā 6b, Rīgā). Sacensību atklāšana plkst. 11.00.