Aicina uz sporta svētkiem „Vienoti sportā”

21. Aprīlis, 2017

23.aprīlī jau  28 reizi kā katru pavasari dažādu tautību bērni, kas dzīvo mūsu republikā, pulcējas, lai piedalītos Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu Sporta svētkos „Vienoti sportā”, kas notiks Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā.


Sporta svētku mērķis ir veicināt republikā dzīvojošu tautību organizāciju pārstāvju kopību sportā un tautu draudzību vienotā Latvijā. Sporta svētku dalībnieki ir nacionālo kultūras biedrību - igauņu, vācu, poļu, armēņu, grieķu, ebreju, līvu, lietuviešu u.c. bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem no dažādiem Latvijas reģioniem.

Programmā paredzētas gan komandu, gan individuālas sporta aktivitātes. Komandu sacensībās bērni un jaunieši mērosies spēkiem – futbolā, tautas bumbā, virves vilkšanā un stafetē, bet individuālajās aktivitātēs –mešanā, lekšanā, skriešanā, šaušanā u.c. fiziskajās aktivitātēs.

Pasākuma galvenais organizators ir Latvijas Olimpiskā akadēmija. Sporta aktivitātes vadīs Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti, nākamie sporta speciālisti.