Aicina uz semināru “Facebook komunikācijas noslēpumi NVO popularizēšanā”

23. Maijs

Trešdien, 29. maijā, no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Facebook komunikācijas noslēpumi NVO popularizēšanā”.


Semināra mērķis ir sniegt nevalstisko organizāciju pārstāvjiem zināšanas par sociālo mediju Facebook, ko var izmantot ikdienā, lai veicinātu organizācijas vai kādas tēmas popularizēšanu – kam pievērst uzmanību, uzsākot vai pārņemot Facebook komunikāciju, kādas iespējas piedāvā šis komunikācijas instruments, kā pievienot citus lietotājus, kā veidot pasākumus, aptaujas, video tiešraides u.c.. Lektore ieskicēs arī citu sociālo mediju lietošanas pamatnosacījumus. 

Programma

Nodarbību vadīs Kristīne Tjarve, British Council pārstāvniecības Latvijā komunikācijas vadītāja, vairāku nevalstisku organizāciju biedre, mācībspēks Latvijas augstskolās. Ikdienā vada dažādas lekcijas un seminārus par komunikācijas instrumentiem un dalās ar personīgo pieredzi.

Pieteikties semināram aicinām šeit

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.