Aicina uz konferenci „Skolēnu pašpārvalde šodien un rīt”

28. Novembris, 2017

Rīgas skolu aktīvākos skolēnus, skolēnu pašpārvalžu konsultantus un izglītības iestāžu administrācijas pārstāvjus aicina piedalīties konferencē „Skolēnu pašpārvalde šodien un rīt”, kas notiks 6. decembrī, sākot no plkst. 13.00, Latvijas Universitātes telpās, Raiņa bulvārī 19.


Konference tiek organizēta, lai savstarpēji dalītos ar skolēnu pašpārvalžu darbības labās prakses piemēriem, veidotu un stiprinātu izpratni par pašpārvalžu lomu skolās un pašvaldībā, kā arī identificētu pašpārvaldēm un izglītības iestādēm nepieciešamos atbalsta instrumentus.

Konferences dalībniekiem būs iespēja apmeklēt kādu no piecām darba grupām, kurās tiks meklēti efektīvi risinājumi pašpārvalžu ilgtermiņa attīstības veicināšanai, un piedalīties interaktīvā paneļdiskusijā.

Pieteikties konferencei lūdzam elektroniski, sekojot šai hipersaitei

Pieteikties dalībai iespējams līdz 2. decembrim. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ no vienas skolas lūdzam pieteikt ne vairāk kā trīs jauniešus.

Foto: publicitātes

Konferenci organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD). Papildinformāciju par konferences norisi var saņemt pie RD IKSD Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes Agneses Kārkliņas pa tālruni 67181500 vai e-pastu: agnese.karklina@riga.lv.