Aicina uz bezmaksas sporta pasākumiem Mežaparkā

21. Aprīlis, 2017

Sporta un veselīga dzīvesveida aktīvisti ”Dabas Sporta Zāle” 29. aprīlī aicina uz dabas sporta izzināšanas pasākumu "Pavasaris aizrauj Mežaparkā!".


Visas dienas garumā “Mežaparka Rezidences” teritorijā (Kokneses prospekts 1A) būs iespēja bez maksas piedalīties dažādu veidu nodarbībās, kuras organizē „Dabas Sporta Zāle” komanda. Plkst. 11.00 plānots pulcēties uz 7km pārgājienu pa Mežaparka takām.

Paralēli pārgājienam un arī visas dienas garumā līdz pat plkst. 16:00 notiks dažādas fizisko aktivitāšu nodarbības - Cigun, Yoga, Suspension X, Trail run un Groove. Katrs apmeklētājs varēs atrast sev tīkamāko un atbilstošāko aktivitāti, jo nodarbības sevī ietver gan kardio slodzes un spēka, gan stiepšanās un atjaunošanās vingrinājumus.

Aicinām uz pasākumu ierasties ar bērniem, kuriem būs nodrošināts savs aktivitāšu un radošo darbnīcu stūrītis. Starp nodarbībām varēs ieturēt maltīti no līdzpaņemtajām uzkodām vai izbaudīt uz vietas pieejamo piedāvājumu.

Pasākuma programmai iespējams sekot: www.facebook.com/DabasSportaZāle.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm