Aicina uz bezmaksas semināru ”Bērnu audzināšana bez kliegšanas”

10. Maijs, 2017

Jūsu bērni - Jūs viņus ļoti mīlat un viņu dēļ darītu gandrīz jebko. Taču dažreiz viņi liks Jums gribēt kliegt! Dažkārt Jūs tā darāt. Pārāk bieži Jūs tā darāt. Un katru reizi Jūs to nožēlojat. Kaut būtu cits veids… Ļaujiet iepazīstināt Jūs ar prezentāciju “Bērnu audzināšana bez kliegšanas” – tas ir principu kopums ikdienas dzīvei, kas palīdzēs Jums nomierināties un būt tuvāk savam bērnam tādā veidā, kā Jūs to īstenībā vēlaties.


No 16. līdz 19. maijam seminārā varēs uzzināt dažādus veidus, kā vecāki kliedz, kādēļ vecāki kliedz, kas patiešām notiek tad, kad vecāki kliedz, kā arī uzzināt, kā uzaudzināt savu bērnu bez kliegšanas. Tas ir iespējams - un ar lieliskiem rezultātiem. “Bērnu audzināšana bez kliegšanas” - šīs ir pārmaiņas, ko nereti vecāki ir meklējuši.

Šo bezmaksas semināru vadīs amerikānis Džozefs Rodss (Joseph Rhodes), kurš ir misionārs Barnaulā, Krievijā. Seminārs 16.05. (otrdienā) un 17.05. (trešdienā) tiks tulkots no angļu valodas uz latviešu valodu. Seminārs atkārtosies 18.05. (ceturtdienā) un 19.05. (piektdienā) ar tulkojumu no angļu valodas uz krievu valodu.

Katru vakaru seminārs sāksies plkst. 19:00 un noritēs apmēram pusotru stundu. Seminārs notiks Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 3. stāvā, 305. telpā, netālu no Centrālās stacijas.

Kontakttālrunis: 29427738. Esiet laipni lūgti!