Aicina uz bezmaksas Cigun nodarbībām Rīgā!

17. Oktobris, 2018

Oktobrī un novembrī rīdziniekus aicina uz Saulainā ciguna nodarbībām Rīgas domes Labklājības departamentu ESF projekta „Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Nodarbības notiek par brīvu!


Cigun nodarbības noritēs 13 vietās visā pilsētā, dažādās apkaimēs.

Ciguna vingrošana ir Ķīnas medicīnas – 5000.gadu senu un iedarbīgu zināšanu kompleksa sastāvdaļa. Šie vingrojumi ir ļoti vienkārši izpildāmi un neprasa īpašu sagatavotību, lokanību, priekšzināšanas vai vecuma ierobežojumu.

Vingrojumu pozitīvais efekts, kas izpaužas dažādos veidos, bet īsumā raksturojams kā veselības uzlabošanās un dzīvesprieka paaugstināšanās, ir pierādīts arī mūsdienu zinātniskajos pētījumos.

Latvijā Saulainā ciguna virzienu ir ieviesis Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas prezidents, ārsts, rakstnieks un ciguna skolotājs Igors Kudrjavcevs.

Nodarbības vadīs Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas licencētas programmas “Ciguns-instruktors” (RD IKSD licence DIKS-17-318-ail) sertificēti instruktori, dr. Igora Kudrjavceva skolnieki (un pats dakteris Kudrjavcevs).

Piedalīties tiek aicināti visi interesenti!

Bezmaksas Cigun nodarbību grafiku un tālruņa numurus pierakstam meklējiet šeit.

Vietu skaits ir ierobežots. Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzam sazināties ar instruktoru.

Vairāk informācijas par projektu un tā aktivitātēm - šeit.

Projekts “Mēs par veselīgu Rīgu!” tiek organizēts sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu. Plašāka informācija par projektu šeit.