Aicina uz “Vārds dizainam” cikla 7. sezonas atklāšanu

27. Novembris, 2018

Trešdien, 28. novembrī, plkst. 17.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10) aicina ikvienu interesentu uz pasākumu cikla “VĀRDS DIZAINAM” 7. sezonas atklāšanu, kas norisināsies vēl nebijušā formātā.


28. novembrī notiks muzeja pirmais publiskais “Podcast” (no angļu: aplāde), ko varēs ne tikai dzirdēt audioierakstā, bet arī apmeklēt un klātienē uzdot jautājumus dizaina nozares profesionāļiem.

Foto: publicitātes

Ar personīgu, taču informatīvi bagātu pieredzes stāstu par tēmām, kas skar identitāti, vērtības, starpdisciplināru domāšanu un uzdrīkstēšanos radīt ilgtspējīgu dizainu, uzstāsies:

  • Germans Ermičs (LV/NL), dizainers;
  • Mārtiņš Saulespurēns (LV/USA), ierakstu inženieris un mikrofonu kompānijas “Blue Microphones” dibinātājs;
  • Kristaps Siliņš (LV), radošās aģentūras “McCANN Rīga” un stratēģiju aģentūras “White Label” stratēģiskais vadītājs.

Sarunas moderators – Artūrs Mednis, aģentūras “New Black” dibinātājs.

Foto: publicitātes

Dalība bezmaksas.

Pasākumu ciklā “VĀRDS DIZAINAM” 2019. gadā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā norisināsies četru veidu aktivitātes: “Dizaina sarunas”, “Dizaina darbnīcas pieaugušajiem”, “Dizaina domnīcas pedagogiem” un “Dizaina nodarbības skolēniem”.

Foto: publicitātes

Pasākumu cikls “VĀRDS DIZAINAM” ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu norisinās kopš 2012. gada ar mērķi izglītot sabiedrību dizaina jautājumos, iepazīstināt ar Latvijas labākajiem jomas pārstāvjiem, rosināt viedokļu apmaiņu un veicināt nozares tālāku attīstību

Septiņu gadu laikā projekts kļuvis par apjomīgāko neformālās izglītības programmu Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrā. Ar personīgo pieredzi ir dalījušies vairāk nekā 166 Latvijas dizaineri un jomas profesionāļi, kuru prezentācijas ir apskatāmas šeit.