Aicina sporta skolotājus pieteikties dalībai konkursā "Gada sporta skolotājs 2018"

22. Oktobris, 2018

Ir izsludināta pieteikšanās LR Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajā konkursā  "Gada sporta skolotājs 2018".


Dalībai konkursā par profesionālāko sporta skolotāju var pieteikties gan paši sporta skolotāji, gan to var paveikt ikviena Latvijas novada un pilsētas izglītības pārvalde vai departaments, valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors un direktora vietnieks mācību darbā.

Konkursa mērķi ir atrast profesionālāko sporta skolotāju Latvijā, popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu plašākas sabiedrības acīs. Balva "Gada sporta skolotājs 2018" ir viena no nominācijām “Latvijas Gada balva sportā 2018” apbalvošanas ceremonijā.

Kā pieteikt dalību konkursā?

Pieteikt skolotāju konkursā ir vienkārši – līdz 12. novembrim ir jāaizpilda ministrijas interneta mājas lapā atrodamā pieteikuma forma un konkursa nolikums.

Rūpējoties par vienkāršāku un ērtāku pieteikšanos, jau otro gadu vairs nav nepieciešams iesniegt sporta skolotāja vadītās sporta stundas videoierakstu. Turklāt pieteikties var arī pats skolotājs.

Plašāka informācija: Kaspars Līcītis, konkursa "Gada sporta skolotājs" koordinators, Tālr. 29660003, E-pasts: info@gadaskolotajs.lv