Aicina pieteikties pludmales volejbola turnīram amatieriem – “Vilsons”

3. Februāris

“Vilsons” ir viens no iecienītākajiem amatieru pludmales volejbola turnīriem, kas ik gadu pulcē ap 200 pludmales volejbola mīļus. Turpinot pagājušās sezonas veiksmīgi aizsākto turnīra norisi O-Sands halles smiltīs, arī šogad visi pludmales volejbola cienītāji tiek aicināti pieteikties un piedalīties turnīra četros posmos, kas norisināsies laika posmā līdz vasarai – 9.februārī, 1.martā, 19.aprīlī un fināls - 17.maijā.


Pludmales volejbola turnīrs “Vilsons” sniedz iespēju ikvienam interesentam piedalīties regulāros pludmales volejbola turnīros, uzlabot savas spēlēt prasmes, kā arī aktīvi un interesanti pavadīt brīvo laiku ar saviem domubiedriem.

Turnīra “Vilsons” atpazīstamības zīme ir kvalitatīvas, augstā līmenī organizētas sacensības, kas aicina piedalīties gan jau regulāros pludmales volejbola turnīru dalībniekus, gan jaunpienācējus, lai turpinātu pludmales volejbola kopienas augšanu. “Vilsons” apliecina, ka pludmales volejbols nav tikai sporta veids, bet gan dzīvesstils.

Piesakies pludmales volejbola turnīra “Vilsons” posmam, kas norisināsies 9.februārī plkst. 8.30 vīriešiem un 12.30 sievietēm, O-Sands pludmales volejbola hallē, Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, Rīgā.

Pieteikties turnīram iespējams izmantojot šo saiti: https://forms.gle/H5yuceJF8UdJaEcd7

Foto: