Aicina pieteikt tradicionālo kultūras pasākumu projektus pirmajam pusgadam

15. Janvāris

Lai šogad nodrošinātu tradicionālo kultūras pasākumu norisi Rīgā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt projektus „Tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursa” pirmā pusgada pasākumiem.


Līdz 2020. gada 4. februāra plkst. 16.00 ir jāiesniedz projektu pieteikumi Lieldienu pasākumiem un koncertiem, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 30. gadadienai veltītiem pasākumiem, kā arī Mātes dienai un Starptautiskajai ģimenes dienai veltītiem koncertiem.

Savukārt līdz 2020. gada 25. februāra plkst. 16.00 gaidīs projekta pieteikumus Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas sarīkojumiem, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas atzīmēšanai 14. jūnijā, kā arī ielīgošanas un Līgo svētku pasākumiem.

Par projektu pieteikšanu otrā pusgada pasākumiem pieteikumu iesniegšanas termiņi tiks izsludināti atsevišķi, informācija par to būs pieejama tīmekļa vietnē: www.kultura.riga.lv

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti atrodami RD IKSD tīmekļa vietnē: www.kultura.riga.lv sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

Projektu pieteikumi jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā (Kr. Valdemāra ielā 5) darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00, kā arī elektroniskā formātā jānosūta uz e-pasta adresi: konkurss.pasakumi@riga.lv. Tālrunis informācijai: 67043670.