Aicina pieteikt projektus Rīgas Ziemassvētku egļu noformējuma veidošanai

23. Maijs, 2018

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina „Ziemassvētku egļu noformējuma māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu”, aicinot radošo sabiedrību iesaistīties Rīgas pilsētvides noformēšanā svētku laikā.


Konkursu rīko, lai izvēlētos atbilstošāko piedāvājumu Ziemassvētku egļu noformējuma veidošanai 11.novembra krastmalā, Doma laukumā un Rātslaukumā. Konkursa mērķis ir arī atgādināt par leģendu un turpināt popularizēt Rīgu kā pirmās Ziemassvētku egles dzimteni, veidojot Ziemassvētku egļu noformējumus mākslinieciski augstvērtīgus, radoši pielietojot gan mūsdienīgas tehnoloģijas, gan svētku simbolus un jēdzienus, gan tautas tradīciju un etnogrāfijas mantojuma mūsdienīgu interpretāciju.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv, sadaļā “Finansēšanas konkursi”.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2018. gada 10. jūlijam plkst. 17.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, K. Valdemāra ielā 5. Departamenta darba laiks: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 (pirmdienās līdz plkst. 18.00, piektdienās līdz plkst. 16.00).

Kontaktinformācija par konkursa norisi – Guntars Kambars, RD IKSD Kultūras pārvaldes, Pilsētas svētku noformējuma nodaļas vadītājs, tālr. 67043650, e-pasts: Guntars.Kambars@riga.lv.