Aicina pieteikt projektus “Rīgas svētkiem 2019” un Mūsdienu kultūras forumam “Baltā nakts 2019”

22. Februāris

“Rīgas svētki 2019” šogad notiks no 16. līdz 18. augustam, svētku tēma – Rīgas leģendas. Projektus aicina veidot atbilstoši Rīgas svētku tematiskajam uzstādījumam, aicinot apmeklētājus izzināt pilsētas leģendas, teikas un nostāstus, iepazīt galvaspilsētas bagāto vēsturi, vienlaikus plānojot pasākumus plašai mērķauditorijai - gan jauniešiem un ģimenēm ar bērniem, gan senioriem, tostarp gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem.


Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts 2019” norise plānota no 7. septembra plkst. 18.00 līdz 8. septembra plkst. 3.00. Konkursam aicina pieteikt novatoriska un eksperimentāla rakstura laikmetīgās mākslas un kultūras autordarbus, projektus vai pasākumu programmas dažādās nozarēs publiskajā ārtelpā vai brīvi pieejamās vietās, nodrošinot pasākumu pieejamību iespējami plašākai mērķauditorijai.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2019. gada 27. marta plkst. 17.00 RD IKSD, Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, kā arī elektroniskā formātā jānosūta uz e-pasta adresi konkurss.pasakumi@riga.lv.