Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam „Gada rīdzinieks 2017”

10. Oktobris, 2017

Rīgas dome aicina iedzīvotājus pieteikt pretendentus pašvaldības apbalvojumam „Gada rīdzinieks 2017”. Laureāti tiks nosaukti 18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, kad notiek Rīgas domes svinīgā sēde.


Pretendents pašvaldības apbalvojumam var būt jebkuras valsts piederības un tautības persona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu un šogad ar savu talantu un darbu ir veicinājusi Rīgas vārda atpazīstamību Latvijā un pasaulē, pievēršot sabiedrības uzmanību Latvijas galvaspilsētai.
 

Pretendentus apbalvojumam „Gada rīdzinieks 2017” ikviens Rīgas iedzīvotājs var pieteikt līdz 1. novembrim, zvanot pa bezmaksas tālruni 80000800 vai rakstot uz e-pastu: apc@riga.lv, aizpildot pieteikuma anketu, kas būs pieejama portālā: www.riga.lv sadaļa "Pašvaldība", ka arī Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā: Rīgas Centra rajonā (Kungu ielā 7/9 un Brīvības iela 49/53); Latgales priekšpilsētā (Daugavpils ielā 31); Zemgales priekšpilsētā (Eduarda Smiļģa ielā 46); Ziemeļu rajonā (Rūpniecības ielā 21).

  
Līdz šim apbalvojumu „Gada rīdzinieks” saņēmuši diriģenti Romāns Vanags un Māris Sirmais, Maestro Raimonds Pauls, režisors Alvis Hermanis, hokeja treneris Jūliuss Šuplers, Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars, māksliniece Džemma Skulme, mecenāti Ināra un Boriss Teterevi, kā arī Zaiga un Māris Gaiļi.