Aicina pieteikt komandas 2018. gada atklātajam Rīgas skolu čempionātam hokejā

23. Janvāris

Latvijas Hokeja federācija (LHF) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras, un sporta departamentu no 29. janvāra līdz 6. februārim rīkos Rīgas atklāto skolu hokeja čempionātu.


Komandas savus pieteikumus var iesūtīt līdz 25.janvāra plkst.12.00 uz e-pasta adresi: info@lhf.lv

Jāizceļ, ka šajā atklātajā čempionātā var piedalīties skolas no visas Latvijas!

Mači tiks aizvadīti Rīgas 84. vidusskolas atklātajā hokeja laukumā un Volvo ledus hallē. Finālsacensības norisināsies “Arēnā Rīga” 5. un 6. februārī. Spēles notiks darba dienās no plkst. 14:00 līdz 19:30.

Atklātais hokeja čempionāts norisināsies trijās vecuma grupās: U-18 (1999. – 2002. g. dz.), U-15 (2003. – 2005. g. dz.) un U-12 (2005. – 2007. g. dz.).

Nolikumus pieejams šeit. Spēļu un sacensību kalendārs tiks sastādīts, saskaņots, apstiprināts un būs pieejams: www.e-skola.lv sadaļā sports, kā arī Latvijas hokeja federācijas mājas lapā www.lhf.lv.

Paziņojums par mājaslapas www.riga.lv sīkdatnēm ar norādēm uz mājaslapas sadaļu par sīkdatnēm, to pielietojumu un piekrišanas / piekrišanas atsaukšanas norādēm

Šīs mājaslapas pārzinis ir nodibinājums “Riga.lv”. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.