Aicina mācīties gatavot mēbeles no otrreizējiem materiāliem

14. Maijs, 2018

Lastādijas pagalmā norisināsies darbnīcu dienas, kas iepazīstinās interesentus ar radošiem un praktiskiem risinājumiem, kā radīt mēbeles un vides objektus izmantojot otrreizējus materiālus. Free Riga Lastādijas jeb tuvējās Maskavas priekšpilsētas rezidenti un sociālais uzņēmums Zero Waste Brothers 19. un 20. maijā Turgeņeva ielā 15 aicina kopīgi domāt par pašradītu pilsētu, publisko telpu un savas darbības atstāto ekoloģisko pēdu.


Sestdien, 19. maijā no 11:00 visas dienas garumā būs iespēja darboties kopā ar Zero Waste Brothers. Atvērtajā darbnīcā, dodot otru dzīvi tādiem materiāliem kā paletes, demontēti dēļi, pagrabos un bēniņos atrastas lietas, ikvienam būs iespēja paša rokām ar meistaru palīdzību tikt pie soliņa, ko nolikt zem koka, uztaisīt palešu grāmatplauktu, beidzot salabot savu virtuves ķeblīti ar šķībo kāju vai realizēt kādu citu sen kārotu ideju.

Foto: publicitātes

Toties svētdien, 20. maijā no 11:00 aicinām pievienoties Lastādijas pagalma iekārtošanā, praktiski apgūstot brīvdabas skatuves būvniecību, par galveno materiālu izmantojot paletes. Ierīkotā teritorija būs publiski pieejama dažādiem pasākumiem, darbnīcām un koncertiem, bet pirmā skatuves iesildīšana notiks jau 1. jūnijā ar vairāku mūzikas grupu uzstāšanos.

Pasākumu rīko Lastādijas apkaimes rezidenti sadarbībā ar Zero Waste Brothers, kuri savos dizaina un funkcionālajos risinājumos izmanto otrreiz pārstrādātus materiālus un rūpējas par atbilīgu un ilgstspējīgu resursu un enerģijas lietojumu, un Repair cafe Rīga.

Foto: publicitātes

Darbnīcas tiek īstenotas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa atbalstu.

Papildu informācijai:

Alise Ziemule
+371 28698778
alise@freeriga.lv